Niedziela, 31 maja 2020

INFORMACJA dotycząca działalności SOK

„Samorządowy Ośrodek Kultury w Nowej Dębie (dalej SOK) informuje,

że zgodnie z Rozporządzeniem Rady Ministrów z dnia 16 maja 2020 r. w sprawie ustanowienia określonych ograniczeń, nakazów i zakazów w związku z wystąpieniem stanu epidemii

 

Biblioteka Publiczna Miasta i Gminy Nowa Dęba wraz z filiami w Cyganach i Chmielowie (dalej Biblioteki) działa wyłącznie w zakresie wypożyczeń i zwrotów książek.

Do odwołania zamknięte będą czytelnie oraz do odwołania nie będą organizowane spotkania, warsztaty biblioteczne.

 

Z usług Bibliotek znajdujących się w budynkach administrowanych przez SOK korzystać mogą osoby w maseczkach i rękawicach ochronnych.

Użytkownicy mogą wchodzić do budynków - WYŁĄCZNIE w celu zwrotu lub wypożyczenia książek -zgodnie z obowiązującymi przepisami prawa, zachowując 2 metrową odległość od innych osób.

Czytelnicy po wejściu do Biblioteki powinni zdezynfekować ręce płynem znajdującym się w dozowniku na ladzie przed pomieszczeniami Bibliotek.

Nie wolno dezynfekować zwracanych książek preparatami dezynfekującymi.

Zwrócone książki - zgodnie z zaleceniami Biblioteki Narodowej - będą podlegały 5-dniowej kwarantannie, dlatego nie będzie ich można od razu wypożyczyć kolejnym Czytelnikom.

 

Oddziały Biblioteki w Nowej Dębie będą czynne w następujących dniach i godzinach:

Pn  10-18

Wt   8-16

Śr.  10-18

Czw 8-16

Pt   10-18

 

Oddziały Biblioteki w Chmielowie i Cyganach będą czynne w następujących dniach i godzinach:

Wt   8-14

Śr.  12-18

Czw 8-14

Pt   12-18

 

Zachęcamy do wcześniejszej rezerwacji książek na naszej stronie http://www.kultura.nowadeba.pl oraz https://szukamksiążki.pl/SkNewWeb/astart/906

Ze względu na remont schodów i tarasu, wejście do głównego budynku SOK w Nowej Dębie przy ul. Żeromskiego 2 znajduje się od strony parkingu między budynkiem a ul. Jana Pawła II. Wejście nie jest dostosowane dla osób niepełnosprawnych ruchowo.

Zwracamy się z prośbą do Czytelników o zachowanie obowiązujących zasad bezpieczeństwa oraz wyrozumiałość.

 

***

 

W dalszym ciągu działalność Samorządowego Ośrodka Kultury w Nowej Dębie wraz z Filiami: w Cyganach, Chmielowie, Rozalinie i Tarnowskiej Woli polegająca na prowadzeniu i udostępnianiu pozostałej działalności kulturalnej (za wyjątkiem Bibliotek) jest wyłączona z bezpośredniej obsługi Interesantów i Użytkowników do odwołania.

 

Odwołane są również zaplanowane wcześniej wydarzenia organizowane lub współorganizowane przez SOK a także jakiekolwiek udostępnienia pomieszczeń administrowanych przez SOK.

 

***

 

Kontakt z Samorządowym Ośrodkiem Kultury jest możliwy przede wszystkim w formie elektronicznej na adres kultura@nowadeba.pl a także listownej i telefonicznej w dniach od poniedziałku do piątku w godzinach pracy Biblioteki, zgodnie z zapisami § 2 niniejszego zarządzenia, pod numerem telefonu +48 15 846 24 10 wew. 13 lub wew. 22. Dopuszcza się również kontakt osobisty po wcześniejszym umówieniu się korzystając z wyżej podanej formy.

 

***

 

Informacja o dalszych zmianach w działalności SOK dostępna będzie na stronie internetowej www.kultura.nowadeba.pl”

lista aktualności

Repertuar Kina

WT

10.03

KINO ODWOŁANE

 

ŚR

11.03

KINO ODWOŁANE

 

PT

13.03

KINO ODWOŁANE

 

SO

14.03

KINO ODWOŁANE

 

NI

15.03

KINO ODWOŁANE

 

ceny biletów » ZAPOWIEDZI »

Samorządowy Ośrodek Kultury w Nowej Dębie
39-460 Nowa Dęba, ul. Żeromskiego 2
tel./fax +48 15 8462410, e-mail: kultura@nowadeba.pl

Realizacja: Ideo
Powered by: Edito CMS

Godziny otwarcia w Nowej Dębie

poniedziałek — piatek 8:00-21:30

sobota 10:00-21:30

niedziela 14:00-21:30