Czwartek, 05 września 2019

Wystawa fotograficzna „Nowodębskie perły COPu”

Samorządowy Ośrodek Kultury w Nowej Dębie zaprasza 5 września o godz. 18:00 do sali kameralnej SOK na otwarcie wystawy fotograficznej „Nowodębskie perły COPu” grupy „FotoSztuka”.

 

Mamy przyjemność zaprezentować efekty pracy grupy “Foto Sztuka", którą poprowadził Robert Wilk. Spacery fotograficzne pod hasłem „Nowodębskie perły COPu” przedstawiają obiekty architektury użytkowej z czasów jego rozkwitu. W kadrach nie zabrakło obiektów dobrze znanych, ale też tych już zapomnianych, pobocznych uliczek i miejsc, gdzie pojawienie się człowieka z aparatem - a co dopiero całej grupy! - budziło zdziwienie przechodniów. Powstały ujęcia pokazujące jak inne może być spojrzenie na te same miejsca.

 

Miejsca i przedmioty na pierwszy rzut oka banalne, widziane przez obiektyw aparatu, nabierają nowego wymiaru, pozwala oglądać świat z zupełnie innej perspektywy. Nagle dostrzegamy, że wszystko dokoła jest intrygujące. Magia fotografii polega na tym, że każde zdjęcie, każde dzieło fotografa dla postronnego widza będzie miało odmienną wymowę. Jeśli jesteście ciekawi opowieści w obiektywie, jakie powstały podczas spacerów fotograficznych bądźcie z nami.

 

lista aktualności

 

 

 

 

 

Samorządowy Ośrodek Kultury w Nowej Dębie
39-460 Nowa Dęba, ul. Żeromskiego 2
tel./fax +48 15 8462410, e-mail: kultura@nowadeba.pl

Realizacja: Ideo
Powered by: Edito CMS

Godziny otwarcia w Nowej Dębie

poniedziałek — piątek 8:00-21:30

sobota 09:00-20:00

niedziela 12:00-20:00