Czwartek, 07 marca 2019

Zapraszamy na CZEKOLADKI z okazji Dnia Kobiet

 W czwartek 7 marca 2019 r. o godz. 18:00 zapraszamy wszystkie panie - i nie tylko - na komedię kryminalną pod tytułem "Czekoladki". Sztuka oparta jest na scenariuszu p. Bożeny Kupis - Kucharskiej. Spektakl przygotowała amatorska grupa teatralna dorosłych TU I TERAZ. Na scenie SOK zobaczymy pięć kobiet, pięknych i słodkich jak czekoladki w bombonierce, ale nadmiar słodyczy stanowczo szkodzi zdrowiu… a czasem życiu…

Pięć kobiet związanych z jednym mężczyzną: żona, córka, siostra, siostra żony i sekretarka - wszystkie słodkie i niewinne, ale to tylko pozory, każda skrywa jakieś tajemnice. Poznamy kulisy życia zamożnej rodziny mieszczańskiej, w której pieniądze, kłamstwa i plotki są podstawą egzystencji.
Zachłanność, brak wzajemnego porozumienia doprowadzą do rodzinnej katastrofy, która początkowo rozwija się jak pełen napięcia kryminał z "trupem w szafie", by w końcowej scenie przeistoczyć się w komediowy finał z pouczającym morałem.

Z okazji święta wszystkich pań tancerze z Akademii 50+ zatańczą walca wiedeńskiego i angielskiego z dedykacja dla wszystkich obecnych. Wieczór zakończy słodki poczęstunek. Zapraszamy!

lista aktualności

Repertuar Kina

PT KINO NIECZYNNE

 

SO

KINO NIECZYNNE

 

NI

KINO NIECZYNNE

 

WT KINO NIECZYNNE

 

ŚR

KINO NIECZYNNE

 

ceny biletów » ZAPOWIEDZI »

 

Samorządowy Ośrodek Kultury w Nowej Dębie
39-460 Nowa Dęba, ul. Żeromskiego 2
tel./fax +48 15 8462410, e-mail: kultura@nowadeba.pl

Realizacja: Ideo
Powered by: Edito CMS

Godziny otwarcia w Nowej Dębie

poniedziałek — piatek 8:00-21:30

sobota 10:00-21:30

niedziela 14:00-21:30