Poniedziałek, 14 maja 2018

Spotkanie autorskie z Agnieszką Lingas-Łoniewską

W ramach Dyskusyjnego Klubu Książki, działającego przy Bibliotece Miejskiej, odbędzie się spotkanie autorskie z Agnieszką Lingas-Łoniewską. Zapraszamy miłośników dobrej książki 14 maja 2018 r. o godz. 16:30 - Czytelnia SOK. Członkowie DKK znają jej powieść pt. "Wszystko wina kota”. To autorka bestsellerowych powieści, które wyróżniają się na tle innych ogromną dawką emocji.

Agnieszka Lingas-Łoniewska - wrocławska pisarka, pisząca książki łączące sensację, kryminał z romansem, zwana przez swych czytelników „Dilerką Emocji”.
Zadebiutowała w styczniu 2010 roku tytułem "Bez przebaczenia". Obecnie autorka ponad dwudziestu bestsellerowych powieści i współautorka kilku antologii. Laureatka konkursu na kryminalne opowiadanie z Dolnym Śląskiem w tle. Tworzy w Internecie stronę Czytajmy Polskich Autorów, która ma na celu propagowanie polskiej prozy, prowadzi bloga z recenzjami, promuje także literaturę zagraniczną, również debiuty w projekcie "Pisarka czyta". Wspiera fundacje prozwierzęce i schroniska. W trakcie spotkania autorka opowie o  tym, jak napisała swoją pierwszą książkę, skąd czerpie pomysły do nowych powieści, przyzna się również, która z napisanych książek jest jej najbliższa. Podczas spotkania autorskiego będzie możliwość zakupu jej książek i uzyskania autografu. Zapraszamy!

lista aktualności

Samorządowy Ośrodek Kultury w Nowej Dębie
39-460 Nowa Dęba, ul. Żeromskiego 2
tel./fax +48 15 8462410, e-mail: kultura@nowadeba.pl

Realizacja: Ideo
Powered by: Edito CMS

Godziny otwarcia w Nowej Dębie

poniedziałek — piatek 8:00-21:30

sobota 10:00-21:30

niedziela 14:00-21:30