Czwartek, 26 kwietnia 2018

Spektakl pt. „Twoje pięć minut”

Młodzieżowa grupa teatralna „Pretekst”, działająca w Samorządowym Ośrodku Kultury, zaprasza na spektakl pt. "Twoje pięć minut", który odbędzie się 26 kwietnia 2018 r. (czwartek) o godz. 19:00 w sali widowiskowej SOK. Sztuka oparta jest  na motywach dzieła Liliany Bardijewskiej. Zobaczymy na scenie współczesną rodzinę, której marzeniem jest zaistnienie w telewizji. To sztuka przeznaczona dla młodzieży i dorosłych, mówiąca o wpływie mediów na nasze życie.

W spektaklu wystąpią niezwykle odmienne postacie - nastolatek Brajanek, którego życiowym celem jest zaistnienie w telewizji, chłopak pragnie być nowoczesny i oryginalny, cechuje go nadmiar energii. Jego matka to wierna czytelniczka kolorowych czasopism, interesuje się jogą, propaguje zdrową żywność, dba o piękne ciało. Trzecią, najbardziej intrygującą osobowością jest Iwona - nastolatka odznacza się nieśmiałością, jest cicha i zamknięta w sobie. Przez całą sztukę nosi przy sobie czarne pudełko… Widownia będzie miała okazję wziąć udział w programie telewizyjnym, do którego zgłosi się Brajan, każdy odczuje niezwykłą atmosferą show kręconego „na żywo”…

Spektakl poprzedzi jednoaktówka pt. "Winda" - żartobliwe studium zachowań ludzkich w sytuacji przypadkowego zatrzaśnięcia się kilku obcych osób w windzie.

Zapraszamy do wspólnego spędzenia tego wieczoru, na dobrą zabawę, połączoną z nutą refleksji. Wstęp wolny!

lista aktualności

Repertuar Kina

WT

10.03

KINO ODWOŁANE

 

ŚR

11.03

KINO ODWOŁANE

 

PT

13.03

KINO ODWOŁANE

 

SO

14.03

KINO ODWOŁANE

 

NI

15.03

KINO ODWOŁANE

 

ceny biletów » ZAPOWIEDZI »

Samorządowy Ośrodek Kultury w Nowej Dębie
39-460 Nowa Dęba, ul. Żeromskiego 2
tel./fax +48 15 8462410, e-mail: kultura@nowadeba.pl

Realizacja: Ideo
Powered by: Edito CMS

Godziny otwarcia w Nowej Dębie

poniedziałek — piatek 8:00-21:30

sobota 10:00-21:30

niedziela 14:00-21:30