Czwartek, 30 października 2014

Promocja książki: "HORROR NA ROZTOCZU: KOSZMAR SPOZA GRANICY SNÓW"

30 października 2014 roku o godz.17:00 w sali kameralnej SOK odbędzie się spotkanie autorskie z p. Łukaszem Kiełbasą, pomysłodawcą projektu wydania tej niezwykłej książki. To publikacja prezentująca 17 opowiadań grozy, których akcja dzieje się na Roztoczu: w Zamościu, Kraśniku, Szczebrzeszynie, Tomaszowie Lubelskim, Biłgoraju i Hrubieszowie. Wszystkie historie są inspirowane snami pana Łukasza, który tak opowiadał o całym przedsięwzięciu:"Pewnego dnia zebrałem wszystkie karteczki, na których spisywałem pomysły, które mi się przyśniły. Pomyślałem, aby stworzyć książkę na podstawie swoich snów. Cały pomysł rozkręciliśmy ze Zbigniewem Zygiem oraz Grzegorzem Wasylko. Ja miałem koncepcję, ale pisanie takich długich form nie jest dla mnie. Uznałem, że lepszym pomysłem będzie, aby inni autorzy rozwinęli mój pomysł. Przesyłałem skrypt z pomysłem, a autorzy na jego podstawie tworzyli historie."

W konsekwencji tych wszystkich działań w zbiorze znajduje się 17 utworów napisanych przez 11 autorów. Całość jest zilustrowana przez 13-tu rysowników. Sukces wydawniczy tej publikacji sprawił, że trwają już prace nad drugim tomem "Horroru na Roztoczu".

Spotkanie poprowadzi p. Marcin Kurnik - z zawodu mediator, z wyboru społecznik, z pasji pisarz i muzyk, wiceprezes Nowodębskiego Stowarzyszenia WSPARCIE. 

Zapraszamy wielbicieli horrorów i nie tylko!

lista aktualności

Samorządowy Ośrodek Kultury w Nowej Dębie
39-460 Nowa Dęba, ul. Żeromskiego 2
tel./fax +48 15 8462410, e-mail: kultura@nowadeba.pl

Realizacja: Ideo
Powered by: Edito CMS

Godziny otwarcia w Nowej Dębie

poniedziałek — piatek 8:00-21:30

sobota 10:00-21:30

niedziela 14:00-21:30