Teatr Dziecięcy "Bajdurek"

TEATR DZIECIĘCY "BAJDUREK" – instr. Ewa Kieliszek

Skupia dzieci w wieku 8-10 lat. Są to przede wszystkim ćwiczenia z kultury żywego słowa (ćwiczenia artykulacyjne, oddechowe, głosu) oraz zabawy ruchowo-pantomimiczne. Dzieci mają możliwość sprawdzić swoje umiejętności na scenie w realizowanych przedstawieniach.

zajęcia bezpłatne

 

 

Teatr "Pora na Seniora 50+"

TEATR "PORA NA SENIORA 50+" - instr. Ewa Kieliszek

Celem zajęć teatralnych "Pora na Seniora " jest stworzenie okazji do spotkań wszystkim osobom 50+ , którzy chcą  spróbować swoich sił na scenie. Specjalnie dobrane ćwiczenia z plastyki ruchu i emisji głosu, tworzenie etiud oraz scenek, interpretacja tekstu, indywidualna praca nad rolą i kreacja postaci, pozwolą na stworzenie spektakli, które zostaną  zaprezentowany na scenie SOK.

zajęcia bezpłatne

 

 

Koło teatralno - kabaretowe

KOŁO TEATRALNO-KABARETOWE - instr. Anna Babula

Serdecznie zapraszamy na zajęcia, które rozwiną w uczestnikach zainteresowanie teatrem i kabaretem, pozwolą pracować nad ekspresją i kreatywnością w gronie rówieśników, pod czujnym okiem doświadczonego instruktora. Planujemy dwie grupy: młodzieżową i dla dorosłych.

Jeśli myślisz, że teatr przydaje się tylko tym, którzy mają zamiar być aktorami, to się grubo mylisz. W codziennych zmaganiach z życiem niemal na każdym kroku wykorzystuję się wiedzę i umiejętności zdobyte podczas teatralnych prób i występów scenicznych. Sztuka prezentacji, wystąpienia publiczne czy nawet zwykła komunikacja między ludzka - to wszystko jest dużo prostsze, jeżeli masz doświadczenie teatralne.

Samorządowy Ośrodek Kultury w Nowej Dębie
39-460 Nowa Dęba, ul. Żeromskiego 2
tel./fax +48 15 8462410, e-mail: kultura@nowadeba.pl

Realizacja: Ideo
Powered by: Edito CMS

Godziny otwarcia w Nowej Dębie

poniedziałek — piatek 8:00-21:30

sobota 10:00-21:30

niedziela 14:00-21:30