Balet, Cheerleaderki, Taniec Towarzyski i ZUMBA honoruje Kartę Dużej Rodziny

Zajęcia objęte Nowodębskim Programem Dla Rodzin Wielodzietnych – dla mieszkańców Nowej Dęby posiadających Kartę Dużej Rodziny.

TANIEC TOWARZYSKI I ZUMBA

Zajęcia z tańca towarzyskiego i ZUMBĘ prowadzi Pan MAREK DUDA – pasjonat tańca bardzo pozytywnie nakręcony (-:

 

Doświadczony instruktor  z uprawnieniami do prowadzenia zajęć z tańca towarzyskiego oraz ZUMBY (dyplom z dziedziny tańca towarzyskiego wydanym przez Centrum Szkolenia
i Doradztwa „PRO-FUTURO” - Niepubliczną Placówkę Doskonalenia Zawodowego Nauczycieli w Rzeszowie wraz z zaświadczenia nr 9548 wydanym przez Ministerstwo Kultury i Dziedzictwa Narodowego z wynikiem celującym oraz dyplom OFFICIAL ZUMBA INSTRUCTOR BASIC STEPS LEVEL 1)

Były instruktor szkoły tańca „MERENGUE” oraz przedszkolny instruktor zajęć taneczno – rytmicznych w Stalowej Woli.

Pasja do tańca od dziecka oraz zawodowa dojrzałość zaowocowały tym, że otworzył On własną szkołę tańca „MOVE ART” w Stalowej Woli przyjmując propozycję współpracy z SOK.

 

Tak naprawdę moja kariera z tańcem zaczęła się około 20 lat temu, kiedy jeszcze jako mały chłopiec rodzice wysłali mnie do domu kultury na taniec ludowy. Z czasem zamieniło się to na taniec towarzyski. Później zrobiłem uprawnienia jako instruktor tańca towarzyskiego. Od kilku lat pracuję z dziećmi, młodzieżą i dorosłymi... Bardzo to lubię a zwłaszcza pracę z dziećmi"

 

Opiekun grup tanecznych - Marek Duda

Szczegółowe informacje o zajęciach: (15) 846 24 10

ZUMBA

Niepowtarzalna propozycja dla osób, które pragną aktywnie spędzić czas, a przy tym poprawić wygląd sylwetki!
Zumba to fuzja tańca i aerobiku zainspirowana latynoskimi rytmami. Jest to innowacyjny system fitness kształtujący sylwetkę, poprawiający kondycję, wyzwalający potężne dawki pozytywnej energii. ZUMBA, to połączenie prostych kroków tanecznych, świetnych kombinacji ruchów i rytmów latynoskich oraz międzynarodowych, tj. merengue, salsa, cumbia, reggaeton, flamenco, samba, taniec brzucha, cha-cha-cha, rumba, twist i wiele innych, które wraz z energetyczną muzyką porywają do zabawy. Atmosfera panującej na zajęciach nie da się opisać, trzeba spróbować i poczuć to na własnej skórze. ZUMBA jest przeznaczona dla wszystkich nie zależnie od wieku, płci, zdolności ruchowych lub doświadczenia w tańcu lub fitnessie, gdyż łatwo ją dostosować do indywidualnych potrzeb i możliwości.
 

Repertuar Kina

WT

04.08

Wiking i magiczny miecz

Nieobliczalny

17:00

19:30

ŚR

05.08

Wiking i magiczny miecz

Nieobliczalny

17:00

19:30

PT

07.08

Nieobliczalny

18:00

SO

08.08

Nieobliczalny

18:00

WT

11.08

Nieobliczalny

18:00

ceny biletów » ZAPOWIEDZI »

Samorządowy Ośrodek Kultury w Nowej Dębie
39-460 Nowa Dęba, ul. Żeromskiego 2
tel./fax +48 15 8462410, e-mail: kultura@nowadeba.pl

Realizacja: Ideo
Powered by: Edito CMS

Godziny otwarcia w Nowej Dębie

poniedziałek — piatek 8:00-21:30

sobota 10:00-21:30

niedziela 14:00-21:30