Szkoła Tańca ART DANCE honoruje Kartę Dużej Rodziny

Zajęcia objęte Nowodębskim Programem Dla Rodzin Wielodzietnych – dla mieszkańców Nowej Dęby posiadających Kartę Dużej Rodziny.

Marta Bednarska - opiekun grup tanecznych

tel. 502 284 110

Zajęcia taneczno rytmiczne – Art Dance

Zajęcia taneczno rytmiczne dla maluszków i małych dzieci. Zapisane są już nawet 2,5 latki jeśli są samodzielne. Zajęcia dla maluszków trwają 45 min. ponieważ tylko tyle potrafią skupić uwagę na zajęciach. Małe dzieci to wiek 2,5 – 12 lat. Zajęcia są prowadzone tak żeby nauczyć dzieci słuchania muzyki i wykonywania prostych ruchów rytmicznie do muzyki przystosowanej dla nich. Troszkę zabawy przy tym jest mile widziane.

 

zajęcia płatne

Taniec jazzowy – Art Dance

Zajęcia z tańca jazzowego to zajęcia dla nieco starszych dzieci i młodzieży. Technika ta oparta jest na tańcu klasycznym (balecie) ale bez pewnych ograniczeń. Taniec jazzowy charakteryzuje się lekkością i świeżością. Wykorzystuje się w nim izolacje czyli ruchy partiami ciała niezależnie  od innych np. sama głowa czy tułów. W młodszych grupach uczymy tylko niektórych elementów tej techniki ponieważ bardzo ważna jest świadomość własnego ciała, którą tancerki nabywają z wiekiem. Tworzone choreografie dostosowane są do grup wiekowych.

 

zajęcia płatne

 

Hip hop – Art Dance

Zajęcia z hip hopu prowadzone również w grupach wiekowych (od 11 lat), ale również z podziałem na grupy początkujące i zaawansowane. Hip hop  to technika otwarta związana stylistycznie ze street dance, łączy klasyczne techniki hip-hopowe takie jak locking, popping, funk, house. Hip hop jest przede wszystkim dobrą zabawą, pozwala rozwijać indywidualność tancerza. Jest to taniec wymagający dużej sprawności fizycznej i kondycji. W naszej szkole zajęcia z tej techniki prowadzone są przez 2 instruktorów. Młodsze dzieci mają możliwość uczęszczania na zajęcia 2 razy w tygodniu.

 

zajęcia płatne

Repertuar Kina

PT KINO NIECZYNNE

 

SO

KINO NIECZYNNE

 

NI

KINO NIECZYNNE

 

WT KINO NIECZYNNE

 

ŚR

KINO NIECZYNNE

 

ceny biletów » ZAPOWIEDZI »

 

Samorządowy Ośrodek Kultury w Nowej Dębie
39-460 Nowa Dęba, ul. Żeromskiego 2
tel./fax +48 15 8462410, e-mail: kultura@nowadeba.pl

Realizacja: Ideo
Powered by: Edito CMS

Godziny otwarcia w Nowej Dębie

poniedziałek — piatek 8:00-21:30

sobota 10:00-21:30

niedziela 14:00-21:30