Modelarnia SOK

Modelarnia to zajęcia pragnące skupić wszystkich zainteresowanych kontynuowaniem działalności modelarskiej na terenie naszego miasta i okolic poprzez propagowanie wiedzy technicznej, zdobywanie praktycznych umiejętności modelarskich oraz aktywne spędzanie czasu wolnego. Modelarnia działa jako stała forma działalności Samorządowego Ośrodka Kultury w Nowej Dębie.

 

Zapraszamy wszystkich, którzy pasjonują się wszelkimi sprawami związanymi z modelarstwem lotniczym, samochodowym i okrętowym niezależnie od wieku.

W ramach prowadzonych zajęć istnieje możliwość zdobywania wiedzy z różnych dziedzin modelarstwa, wymiany doświadczeń i budowania własnych modeli.

Istnieją warunki do zdobycia praktycznych umiejętności w kierowaniu modelami za pomocą fal radiowych. W pierwszym okresie na symulatorze, a później w warunkach rzeczywistych.

Organizujemy wyjazdy na pokazy modelarskie, wystawy, zawody.

 

Działalność modelarni prowadzona jest na zasadzie wolontariatu przez naszych instruktorów, życzliwym wsparciu władz Miasta i Gminy i Samorządowego Ośrodka Kultury w Nowej Dębie, hojności Sponsorów i niezwykłym zaangażowaniu rodziców naszych podopiecznych oraz samych uczestników zajęć.

 

(wejście do Modelarni od strony Parku Miejskiego)

Serdecznie zapraszamy

Janusz Mroczek, Bogdan Stochla

 

wtorki, godz. 16:30 - 19:30

środy, godz. 16:30 - 19:30

piątki, godz. 16:30 - 19:30

 

W zależności od potrzeb i zainteresowania istnieje możliwość spotkań w pozostałe dni tygodnia.

 

W związku z decyzjami Rządu RP z dnia dzisiejszego tj. 23.10.2020 r. o obowiązujących w całej Polsce nowych zasadach bezpieczeństwa Dyrektor Samorządowego Ośrodka Kultury w Nowej Dębie informuje o zawieszeniu od dnia jutrzejszego do odwołania działalności Kina „Metalowiec” oraz Domu Kultury (w tym organizowanych spotkań, zajęć dla dzieci, młodzieży i dorosłych odbywających się w Samorządowym Ośrodku Kultury w Nowej Dębie oraz filiach: w Cyganach, Chmielowie, Rozalinie i Tarnowskiej Woli).

Repertuar Kina

Samorządowy Ośrodek Kultury w Nowej Dębie
39-460 Nowa Dęba, ul. Żeromskiego 2
tel./fax +48 15 8462410, e-mail: kultura@nowadeba.pl

Realizacja: Ideo
Powered by: Edito CMS

Godziny otwarcia w Nowej Dębie

poniedziałek — piatek 8:00-21:30

sobota 10:00-21:30

niedziela 14:00-21:30