Czwartek, 22 grudnia 2022

Jarmark Bożonarodzeniowy 2022

W dniach 16-22 grudnia 2022 r. na placu przed Samorządowym Ośrodkiem Kultury w Nowej Dębie odbył się Jarmark Bożonarodzeniowy na którym zaprezentowało się kilkunastu wystawców nie tylko z miasta i gminy Nowa Dęba ale również z okolicznych miejscowości. Podczas weekendu jarmarkowi towarzyszyły: koncerty, występy dzieci i młodzieży a także miała miejsce coroczna Wigilia Gminna rozpoczęta przez Harcerzy z 2 Szczepu Harcerskiego „Szkwał” z Tarnowskiej Woli, którzy wspólnie z 1 Gromadą Zuchową "Zuszki Duszki" z Nowej Dęby oraz Drużyną Wielopoziomową "Zakamuflowani" z Nowej Dęby przekazali przybyłym mieszkańcom Betlejemskie Światło Pokoju.

Na tegorocznym Jarmarku można było nabyć min. ozdoby i dekoracje rękodzielnicze, świąteczne smakołyki oraz oryginalne prezenty. Podczas wydarzenia odbył się również niezwykły pokaz laserów, który wywołał ogromny zachwyt wszystkich przybyłych mieszkańców i gości. Specjalnie dla najmłodszych przygotowaliśmy również świąteczną karuzele i spotkanie z Mikołajem oraz Śnieżynkami.

 

Tegoroczny Jarmark odbył się w niezwykle magicznej, zimowej scenerii. Za pomoc w organizacji i przygotowaniu placu pod świąteczne imprezy chcemy serdecznie podziękować Urzędowi Miasta i Gminy Nowa Dęba z Burmistrzem Wiesławem Ordonem oraz zaprzyjaźnionym z Samorządowym Ośrodkiem Kultury instytucjom: Przedsiębiorstwu Gospodarki Komunalnej i Mieszkaniowej w Nowej Dębie na czele z Prezesem Andrzejem Chejzdralem i Samorządowemu Ośrodkowi Sportu i Rekreacji w Nowej Dębie z Dyrektorem Adamem Szurgocińskim.

 

Dziękujemy również Wam, którzy wspólnie z nami uczestniczyliście w jarmarku przez cały świąteczny okres.

 

Zapraszamy na kolejne wydarzenia organizowane z Samorządowym Ośrodkiem Kultury i życzymy Wszystkim Pomyślności w Nowym Roku 2023 r.

 

lista aktualności

Repertuar Kina

 

 

                       

 

Samorządowy Ośrodek Kultury w Nowej Dębie
39-460 Nowa Dęba, ul. Żeromskiego 2
tel./fax +48 15 8462410, e-mail: iwonastrojek.sok@gmail.com

Realizacja: Ideo
Powered by: Edito CMS

Godziny otwarcia w Nowej Dębie

poniedziałek — piątek 8:00-21:30

sobota 09:00-20:00

niedziela 12:00-20:00