Niedziela, 17 lipca 2022

"Wakacje w Stali" już za nami!

Już po raz kolejny w okresie wakacyjnym Klub Sportowy „Stal” Nowa Dęba przy współorganizacji Samorządowego Ośrodka Kultury w Nowej Dębie realizował dla dzieci z miasta i gminy Nowa Dęba projekt pn. „Wakacje w Stali”.

W ramach 10-dniowej półkolonii zorganizowano między innymi: zajęcia kreatywne, rzeźbiarskie, manualne, kulinarne, plastyczne, taneczne, fotograficzne. Nie zabrakło wyjścia na basen, seansów kinowych, tworzenia ogromnych baniek mydlanych czy też pamiątkowych zdjęć w fotobudce. Dzieci nabyły wiedzę o kulturze lasowiackiej oraz uczyły się programowania robotów. Półkolonia to również bezpieczeństwo, a o ich zasadach opowiedzieli zaproszeni Policjanci. W ostatnich dniach dzieci wraz z opiekunami udały się na wycieczkę do Budy Stalowskiej, gdzie o pięknie otaczającej nas przyrody opowiadał leśnik. Wyjazd zakończył się wspólnym pieczeniem kiełbaski. Udział w kolonii był bezpłatny i jak zawsze cieszył się ogromnym zainteresowaniem.

Podsumowaniem projektu była rodzinna wycieczka rowerowa pn. „Aktywny wypoczynek w Lasach Państwowych”, która cieszyła się ogromnym zainteresowaniem wśród nowodębian.

Realizacja tej inicjatywy była możliwa dzięki dofinansowaniu z Urzędu Miasta i Gminy Nowa Dęba w ramach realizowanego zadania publicznego.

 

Zapraszamy do galerii zdjęć

lista aktualności

Repertuar Kina

 

 

                       

 

Samorządowy Ośrodek Kultury w Nowej Dębie
39-460 Nowa Dęba, ul. Żeromskiego 2
tel./fax +48 15 8462410, e-mail: iwonastrojek.sok@gmail.com

Realizacja: Ideo
Powered by: Edito CMS

Godziny otwarcia w Nowej Dębie

poniedziałek — piątek 8:00-21:30

sobota 09:00-20:00

niedziela 12:00-20:00