Poniedziałek, 22 marca 2021

Gminny Konkurs Wielkanocnej Plastyki Obrzędowej

W dniu 16 marca 2021 r. Komisja artystyczna powołana przez organizatorów dokonała oceny 156 prac 145 autorów przedstawionych do konkursu.

 

Prace oceniane były w czterech kategoriach wiekowych.

 

W I kategorii wiekowej (klasy I-III szkoły podstawowej) nagrody otrzymują: Laura Tomczyk (SP Nr 3 w Nowej Dębie), Kaja Pokora (SP Nr 3 w Nowej Dębie), Patryk Dziedziewicz (SP w Jadachach), Kornelia Śliwa (SP w Tarnowskiej Woli), Malwina Wypych (SP w Jadachach), wyróżnienia otrzymują: Adrianna Koćwin (SP Nr 3 w Nowej Dębie), Magdalena Lachowicz (SP Nr 3 w Nowej Dębie), Wiktoria Ślusarz (SP Nr 3 w Nowej Dębie), Klaudia Woś (PSP w Alfredówce), Dorian Kołodziej (SP w Tarnowskiej Woli), Anna Tomczyk (DL w Tarnowskiej Woli).

 

W II kategorii wiekowej (klasy IV-VI szkoły podstawowe) nagrody otrzymują: Oliwia Czajkowska (SP Nr 3 w Nowej Dębie), Oliwia Tomczyk (SP Nr 3 w Nowej Dębie), Julia Ordon (SP Nr 3 w Nowej Dębie), Michał Rochnowski (SP w Chmielowie), Julia Kosior (SP w Cyganach), Dagmara Wolan (CKL w Cyganach), wyróżnienia otrzymują: Aleksandra Gil (SP w Tarnowskiej Woli), Zofia Cudo (SP w Tarnowskiej Woli), Paweł Kosior (SP w Tarnowskiej Woli), Aleksandra Misa (SP w Chmielowie), Emilia Małek (SP w Chmielowie).

 

W III kategorii wiekowej (klasy VII-VIII szkoły podstawowe) nagrody otrzymują: Michał Grdeń (SP w Chmielowie), Maja Metryka (SP W Cyganach), Izabela Durtka (SP w Tarnowskiej Woli), wyróżnienia otrzymują: Aleksandra Szwedo (SP w Tarnowskiej Woli), Joanna Wdowiak (SP w Tarnowskiej Woli), Zofia Szczur (SP w Tarnowskiej Woli), Julia Wypych (SP w Jadachach).

 

Tematem tegorocznej edycji były "Tradycje, obrzędy, związane ze Świętami Wielkanocnymi”. Głównymi Kryteriami oceny prac było: walory artystyczne, estetyka, tematyka, pomysłowość, nietypowość rozwiązań, samodzielność wykonania prac. Komisja artystyczna składa serdeczne podziękowanie uczestnikom konkursu jak i ich opiekunom za aktywne włączenie się w popularyzację idei konkursowych. Jednocześnie pragnie zaznaczyć dobry poziom artystyczny prac.

 

ODBIÓR DYPLOMÓW I NAGRÓD OD PONIEDZIAŁKU DO PIĄTKU W GODZINACH 8:00-16:00 w sali nr 121 lub w Bibliotece - oddział dla dzieci.
lista aktualności

Repertuar Kina

PT KINO NIECZYNNE

 

SO

KINO NIECZYNNE

 

NI

KINO NIECZYNNE

 

WT KINO NIECZYNNE

 

ŚR

KINO NIECZYNNE

 

ceny biletów » ZAPOWIEDZI »

 

Samorządowy Ośrodek Kultury w Nowej Dębie
39-460 Nowa Dęba, ul. Żeromskiego 2
tel./fax +48 15 8462410, e-mail: kultura@nowadeba.pl

Realizacja: Ideo
Powered by: Edito CMS

Godziny otwarcia w Nowej Dębie

poniedziałek — piatek 8:00-21:30

sobota 10:00-21:30

niedziela 14:00-21:30