Śpiewamy Przeboje Naszych Rodziców

Zapraszamy na eliminacje wstępne konkursu Śpiewamy Przeboje Naszych Rodziców, które odbędą się 2 grudnia o godz. 10:00 w sali widowiskowej SOK.

 

Impreza ta cieszy się dużym zainteresowaniem w regionie. Gościmy dzieci i młodzież z wielu instytucji kultury Podkarpacia i sąsiednich województw. Jego celem jest rozwijanie zdolności wokalnych, wrażliwości i kultury scenicznej, promocja piosenek z lat 80-tych i 90-tych, umożliwienie młodym wykonawcom prezentacji i konfrontacji ich osiągnięć. Komisja artystyczna oceniać będzie emisję głosu, dobór repertuaru i interpretację piosenek. Koncert finałowy odbędzie się 5 grudnia 2019 r.

 

Poniżej do pobrania REGULAMIN i OŚWIADCZENIA.

Konkurs plastyczny "Wspomnienia z wakacji"

Samorządowy Ośrodek Kultury w Nowej Dębie wraz z Filią: Centrum Kultury Lasowiackiej zaprasza do udziału w konkursie "Wspomnienia z wakacji". Konkurs skierowany jest do dzieci Szkoły Podstawowej w Cyganach i dotyczy pracy plastycznej wykonanej dowolną techniką, dowolnego formatu, przedstawiającą najciekawsze lub najśmieszniejsze w ocenie uczestnika wydarzenie z wakacji.

 

TERMIN I MIEJSCE SKŁADANIA PRAC:

30 września 2019 r.

Centrum Kultury Lasowiackiej w Cyganach.

 

ROZSTRZYGNIĘCIE KONKURSU I ROZDANIE NAGRÓD:

4 października 2019 r. o godz. 15:00

Centrum Kultury Lasowiackiej w Cyganach.

 

W dziale konkursy do pobrania KARTA ZGŁOSZENIA i REGULAMIN.

 

 

Dodatkowych informacji udziela

Halina Ordon – Kierownik CKL w Cyganach

pod numerem telefonu: 792 016 865

Konkurs plastyczny "Przyjaciele mojego dzieciństwa"

Samorządowy Ośrodek Kultury w Nowej Dębie - Biblioteka Publiczna Miasta i Gminy Nowa Dęba, oddział dla dzieci zaprasza do udzialu w konkursie plastycznym na ilustację do ulubionej książki "Przyjaciele mojego dzieciństwa". W załączniku do pobrania Regulamin oraz Oświadczenie rodzica. Prace należy dostarczyć do SOK w terminie do 24 października, rozstrzygnięcie konkursu oraz rozdanie nagród nastąpi 8 listopada 2019 r. o godz. 17:00.

Repertuar Kina

Samorządowy Ośrodek Kultury w Nowej Dębie
39-460 Nowa Dęba, ul. Żeromskiego 2
tel./fax +48 15 8462410, e-mail: kultura@nowadeba.pl

Realizacja: Ideo
Powered by: Edito CMS

Godziny otwarcia w Nowej Dębie

poniedziałek — piatek 8:00-21:30

sobota 10:00-21:30

niedziela 14:00-21:30