23 kwietnia - Światowy Dzień Książki

W związku z zamknięciem dla Użytkowników do odwołania placówek Samorządowego Ośrodka Kultury w Nowej Dębie wraz z Bibliotekami oraz filiami: w Cyganach, Chmielowie, Rozalinie i Tarnowskiej Woli zaplanowany konkurs plastyczny "23 kwietnia - Światowy Dzień Książki" odbędzie się w późniejszym terminie.

"MOJA MAMA I JA"

Samorządowy Ośrodek Kultury w Nowej Dębie ogłasza rodzinny konkurs fotograficzny pt. "Moja Mama i JA"

 

Konkurs ma charakter otwarty. Uczestniczyć w nim mogą wszyscy fotografujący amatorzy. Zadanie konkursowe polega na wykonaniu pomysłowego zdjęcia tematycznego pt. „Moja Mama i JA”.

 

Zdjęcie zgłaszane na konkurs może zostać poddane podstawowej edycji: kadrowanie, modyfikacja nasycenia barw i modyfikacja jasności. Organizatorzy nie zezwalają na stosowanie fotomontaży, tworzenie kolaży ani na dokonywanie zmian w oryginalnej kompozycji zdjęcia.

 

W konkursie można wziąć udział poprzez wypełnieniu odpowiedniego Oświadczenia zamieszczonego na stronie: www.kultura.nowadeba.pl (dział konkursy). Oświadczenie należy wypełnić, zeskanować albo zrobić zdjęcie i wysłać e-mailem wraz z fotografiami konkursowymi.

 

Każda rodzina może nadesłać maksymalnie dwa zdjęcia konkursowe.

 

Konfrontacje Recytatorskie ze Świętym Janem Pawłem II

W związku z zamknięciem dla Użytkowników do odwołania placówek Samorządowego Ośrodka Kultury w Nowej Dębie wraz z Bibliotekami oraz filiami: w Cyganach, Chmielowie, Rozalinie i Tarnowskiej Woli  zaplanowane na dzień 27.03.2020 r. XVI Konfrontacje Recytatorskie p.n. „Święty Jan Paweł II” odbędą się w późniejszym terminie.

Konkurs fotograficzny "Stylowa Seniorka 60+"

Samorządowy Ośrodek Kultury w Nowej Dębie ogłasza konkurs fotograficzny „Stylowa Seniorka 60+”

Konkurs ma charakter otwarty. Uczestniczyć w nim mogą wszyscy fotografujący amatorzy. Zadanie konkursowe polega na wykonaniu zdjęcia tematycznego: „Stylowa Seniorka 60+” - pokażcie, że kobiety po 60-tce też są i czują się piękne.

 

Każda osoba może nadesłać maksymalnie dwa zdjęcia konkursowe.

 

Warunkiem zgłoszenia się do konkursu jest wypełnieniu przez autora zdjęcia Oświadczenia zamieszczonego na stronie: www.kultura.nowadeba.pl (dział konkursy). Oświadczenie należy zeskanować albo zrobić zdjęcie i wysłać e-mailem wraz z fotografiami konkursowymi. Niezbędne jest również Oświadczenie osoby fotografowanej (również do pobrania w dziale konkursy).

 

Termin zgłoszeń upływa dnia 20 maja 2020 r.

Zdjęcia konkursowe należy przesłać WYŁĄCZNIE drogą e-mailową:

KONKURS FILMOWY

Zapraszamy do udziału w nowym konkursie: „POKAŻ JAK SPĘDZASZ CZAS W DOMOWEJ KWARANTANNIE”

 

Nowodębski Konkurs Krótkometrażowych Filmów Komórkowych

#zostanwdomu, #odkryjswojtalent

 

W konkursie może brać udział młodzież w wieku 13- 19 lat z terenu miasta i gminy Nowa Dęba. Do konkursu należy zgłaszać filmiki krótkometrażowe wcześniej niepublikowane, nieprezentowane i nienagradzane w innych konkursach. Zgłoszony do konkursu film musi zostać nakręcony przy pomocy telefonu komórkowego. Realizowane obrazy i filmy nie mogą zawierać treści obscenicznych, wulgarnych lub obraźliwego języka i gestów, treści zachęcających do przemocy, przedstawiających wyrządzanie krzywdy ludziom lub zwierzętom bądź znęcanie się nad nimi, scen przemocy.

Repertuar Kina

WT

10.03

KINO ODWOŁANE

 

ŚR

11.03

KINO ODWOŁANE

 

PT

13.03

KINO ODWOŁANE

 

SO

14.03

KINO ODWOŁANE

 

NI

15.03

KINO ODWOŁANE

 

ceny biletów » ZAPOWIEDZI »

Samorządowy Ośrodek Kultury w Nowej Dębie
39-460 Nowa Dęba, ul. Żeromskiego 2
tel./fax +48 15 8462410, e-mail: kultura@nowadeba.pl

Realizacja: Ideo
Powered by: Edito CMS

Godziny otwarcia w Nowej Dębie

poniedziałek — piatek 8:00-21:30

sobota 10:00-21:30

niedziela 14:00-21:30