DATA

 

GODZINA PROJEKCJI I TYTUŁ

   
Piątek - 23 września

17:30 Smoleńsk

20:00 Pan Idealny

Sobota - 24 września

17:30 Smoleńsk

20:00 Pan Idealny

Niedziela - 25 września

17:30 Smoleńsk

20:00 Pan Idealny

Wtorek - 27 września

17:30 Smoleńsk

20:00 Pan Idealny

Środa - 28 września

17:30 Smoleńsk

20:00 Pan Idealny

 

Wkrótce w kinie "Metalowiec"

SMOLEŃSK - 23-28 września (z wykluczeniem 26.09)

 

TYT. ORYG. Smoleńsk
OPIS: 10 kwietnia 2010 roku rządowy samolot Tupolew 154 z Prezydentem RP Lechem Kaczyńskim i towarzyszącymi mu 95 osobami, członkami oficjalnej delegacji zmierzającej do Katynia, ulega katastrofie w Smoleńsku. Wszyscy pasażerowie giną na miejscu. Tragedia wywołuje ogromne poruszenie w Polsce i na świecie. Nina (Beata Fido), dziennikarka pracująca dla dużej komercyjnej stacji telewizyjnej, próbuje dowiedzieć się, jakie były powody katastrofy. Tropy prowadzą między innymi do dramatycznej wyprawy Lecha Kaczyńskiego do ogarniętej wojną Gruzji, której celem było powstrzymanie inwazji wojsk rosyjskich na Tbilisi w sierpniu 2008 roku. Z każdą kolejną godziną dziennikarskiego śledztwa Nina przekonuje się, że prawda jest o wiele bardziej złożona, niż mogłoby się na pierwszy rzut oka wydawać.
REŻYSERIA: Antoni Krauze
GATUNEK: dramat/thriller
CZAS TRWANIA: -
OGRANICZENIE WIEKU: -
PRODUKCJA: Polska

 

PAN IDEALNY - 23-28 września (z wykluczeniem 26.09)

 

TYT. ORYG. Mr. Right
OPIS: Martha nie ma szczęścia w miłości. Kiedy w końcu spotyka idealnego faceta, wszystko się zmienia. Dosłownie wszystko, bo okazuje się, że ukochany do niedawna był płatnym mordercą. Takich rzeczy się nie zapomina. Zwłaszcza, kiedy jego byli pracodawcy depczą mu po piętach... Zakochana para będzie musiała sprawdzić się w akcji.
REŻYSERIA: Paco Cabezas
GATUNEK: komedia/akcja/romans
CZAS TRWANIA: -
OGRANICZENIE WIEKU: -
PRODUKCJA: USA

 

SŁUGI BOŻE - 30 września - 5 października (z wykluczeniem 3.10)

 

TYT. ORYG. Sługi Boże
OPIS: Policjant bada sprawę młodej Niemki, członkini chóru gregoriańskiego, która rzuciła się z wieży kościoła we Wrocławiu.
REŻYSERIA: Mariusz Gawryś
GATUNEK: thriller/kryminalny
CZAS TRWANIA: -
OGRANICZENIE WIEKU: -
PRODUKCJA: Polska

 

JULIETA - 30 września - 5 października (z wykluczeniem 3.10)

 

TYT. ORYG. Julieta
OPIS: Julieta to mieszkająca w Madrycie kobieta w średnim wieku. Przypadkowe spotkanie z Beatriz, przyjaciółką córki,  wywołuje w kobiecie powrót wspomnień. Julieta zaczyna je spisywać, doprowadzając do konfrontacji z przeszłością. Musi zmierzyć się z siłą miłości do rybaka Xoana, którego utraciła w wyniku śmiertelnego wypadku.
REŻYSERIA: Pedro Almodovar
GATUNEK: melodramat
CZAS TRWANIA: -
OGRANICZENIE WIEKU: -
PRODUKCJA: Hiszpania

 

ŻYWIOŁ: DEEPWATER HORIZON - 14,16,18,19 października

 

TYT. ORYG. Deepwater Horizon
OPIS: Załoga największej i najnowocześniejszej platformy wiertniczej na świecie musi stawić czoła niewyobrażalnej potędze morskiego żywiołu podczas katastrofy o niespotykanej dotąd skali. Zbudowana w Zatoce Meksykańskiej platforma Deepwater Horizon jest wielkości małego osiedla i wysokości wieżowca. Ma wydobywać niespotykane dotąd ilości ropy, przynosząc swoim właścicielom krociowe zyski. Podczas rozruchu wydobycia dochodzi jednak do awarii, która wkrótce doprowadza do serii eksplozji i pożaru platformy. Jednocześnie w Zatoce rozpoczyna się sztorm. Kapitan Mike Williams (Mark Wahlberg) otrzymuje informację, że służby ratunkowe nie będą w stanie przyjść załodze z pomocą ze względu na ekstremalne warunki pogodowe. Wiedząc, że w każdej chwili może dojść do zatonięcia platformy, Williams postanawia zrobić wszystko, by ocalić swoich ludzi.
REŻYSERIA: Peter Berg
GATUNEK: akcja/dramat/thriller
CZAS TRWANIA: 107
OGRANICZENIE WIEKU: -
PRODUKCJA: USA

 

OSTATNIA RODZINA - 14,16,18,19 października

 

TYT. ORYG. Ostatnia Rodzina
OPIS: "Ostatnia Rodzina" to rozgrywająca się na przestrzeni 28 lat saga słynnej rodziny Beksińskich. Akcja filmu zaczyna się w 1977 roku, gdy Tomek Beksiński wprowadza się do swojego mieszkania. Jego rodzice mieszkają tuż obok, na tym samym osiedlu, przez co ich kontakty pozostają bardzo intensywne. Nadwrażliwa i niepokojąca osobowość Tomka powoduje, że matka, Zofia, wciąż martwi się o syna. W tym samym czasie Zdzisław Beksiński próbuje całkowicie poświęcić się sztuce. Po pierwszej nieudanej próbie samobójczej Tomka Zdzisław i Zofia muszą podjąć walkę, nie tylko o syna, ale także o przywrócenie kontroli nad swoim życiem. Gdy Zdzisław podpisuje umowę z mieszkającym we Francji marszandem, Piotrem Dmochowskim, a Tomek rozpoczyna pracę w Polskim Radiu, wydaje się, że rodzina najgorsze kłopoty ma już za sobą. Jednak seria dziwnych, naznaczonych fatum wydarzeń, dopiero nadejdzie...
REŻYSERIA: Jan P. Matuszyński
GATUNEK: dramat/biograficzny
CZAS TRWANIA: 123
OGRANICZENIE WIEKU: -
PRODUKCJA: Polska

 

DZIEWCZYNA Z POCIĄGU - 21,22,23,25,26 października

 

TYT. ORYG. The Girl on the Train
OPIS: Każdego dnia dokładnie o 8.04 wsiada do podmiejskiego pociągu i jedzie do pracy w Londynie. Każdego dnia spotyka tych samych ludzi i mija te same domy. Obserwuje. Rachel to bohaterka bestsellerowej powieści Pauli Hawkings "Dziewczyna z pociągu". Ta samotna, uzależniona od alkoholu kobieta podczas podróży zaczyna obsesyjnie podglądać pewną parę i snuć ich wymyśloną historię. Pewnego dnia odkrywa, że w obserwowanym przez nią domu wydarzyła się tragedia...
REŻYSERIA: Tate Taylor
GATUNEK: thriller
CZAS TRWANIA: -
OGRANICZENIE WIEKU: -
PRODUKCJA: USA

 

WOŁYŃ - 21,22,23,25,26 października

 

TYT. ORYG. Wołyń
OPIS: Ojciec Zosi postanawia wydać ją za najbogatszego we wsi wdowca z dwójką dzieci, nie bacząc na to, że córka kocha ukraińskiego chłopca. Wkrótce życie lokalnej społeczności diametralnie zmienia II wojna światowa.
REŻYSERIA: Wojciech Smarzowski
GATUNEK: historyczny
CZAS TRWANIA: -
OGRANICZENIE WIEKU: -
PRODUKCJA: Polska

 

Repertuar Kina

PT

23.09

Smoleńsk

Pan Idealny

17:30

20:00

SO

24.09

Smoleńsk

Pan Idealny

17:30

20:00

NI

25.09

Smoleńsk

Pan Idealny

17:30

20:00

WT

27.09

Smoleńsk

Pan Idealny

17:30

20:00

ŚR

28.09

Smoleńsk

Pan Idealny

17:30

20:00

ceny biletów » ZAPOWIEDZI »

Samorządowy Ośrodek Kultury w Nowej Dębie
39-460 Nowa Dęba, ul. Żeromskiego 2
tel./fax +48 15 8462410, e-mail: kultura@nowadeba.pl

Realizacja: Ideo
Powered by: Edito CMS

Godziny otwarcia w Nowej Dębie

poniedziałek — piatek 8:00-21:30

sobota 9:00-21:30

niedziela 14:00-21:30