DATA

 

GODZINA PROJEKCJI I TYTUŁ

   
Piątek - 26 maja

17:00 Piraci z Karaibów. Zemsta Salazara (3D)

19:30 Piraci z Karaibów. Zemsta Salazara (2D)

Sobota - 27 maja

17:00 Piraci z Karaibów. Zemsta Salazara (2D)

19:30 Piraci z Karaibów. Zemsta Salazara (3D)

Niedziela - 28 maja

17:00 Piraci z Karaibów. Zemsta Salazara (3D)

19:30 Piraci z Karaibów. Zemsta Salazara (2D)

Wtorek - 30 maja

17:00 Piraci z Karaibów. Zemsta Salazara (2D)

19:30 Piraci z Karaibów. Zemsta Salazara (3D)

Środa - 31 maja

17:00 Piraci z Karaibów. Zemsta Salazara (3D)

19:30 Piraci z Karaibów. Zemsta Salazara (2D)

 

Wkrótce w kinie "Metalowiec"

PIRACI Z KARAIBÓW. ZEMSTA SALAZARA - 26,27,28,30,31 maja oraz 2,3,4,6,7 czerwca

 

TYT. ORYG. Pirates of the Caribbean: Salazar's Revenge
OPIS: Szczęście nie sprzyja kapitanowi Jackowi Sparrowowi (Johnny Depp), a złe wiatry pchają go coraz silniej ku kolejnej awanturze. Duchy korsarzy pod wodzą jego dawnego wroga, przerażającego kapitana Salazara (Javier Bardem), wydostają się z Devil's Triangle z zamiarem unicestwienia każdego pirata, jakiego noszą oceany. Jedyną nadzieją, by uniknąć śmierci, jest dla Jacka odnalezienie legendarnego trójzębu Posejdona, który daje swojemu posiadaczowi całkowitą kontrolę nad morzami i oceanami.
REŻYSERIA: Joachim Ronning, Espen Sandberg
GATUNEK: przygodowy/akcja/komedia
CZAS TRWANIA: -
OGRANICZENIE WIEKU: -
PRODUKCJA: USA

 

RIKO PRAWIE BOCIAN - 1,2,3,4,6,7 czerwca

 

TYT. ORYG. Richard the Stork
OPIS: Osierocony jako pisklę i wychowany przez bociany, wróbel, Riko święcie wierzy, że sam jest bocianem. Prawdę o swoim pochodzeniu odkrywa dopiero w porze migracji, gdy przybrani rodzice - bojąc się, że Riko nie podoła podróży - nie pozwalają mu lecieć do Afryki. Nie zraża to jednak Riko, który postanawia udowodnić światu, że naprawdę jest bocianem i wyrusza w ślad za stadem. W trudnej drodze na południe wspierać go będą nowi przyjaciele - ekscentryczna sowa, Olga oraz narcystyczna papuga, Kiki, która marzy o karierze gwiazdy disco. W ich towarzystwie "najmniejszy bocian świata" odkryje, że małe wróble są stworzone do wielkich rzeczy!
REŻYSERIA: Toby Genkel, Reza Memari
GATUNEK: animowany/przygodowy
CZAS TRWANIA: 84
OGRANICZENIE WIEKU: -
PRODUKCJA: Niemcy/Belgia/Luksemburg/Norwegia

 

SZYBCY I WŚCIEKLI 8 - 9,10,11,13,14 czerwca

 

TYT. ORYG. Fast & Furious 8
OPIS: Dom i Letty cieszą się swym miesiącem miodowym, Brian i Mia wycofali się z gry, a reszcie ekipy udało się znaleźć oczyszczającą namiastkę normalnego życia. To właśnie wtedy pojawia się ona - tajemnicza kobieta (Charlize Theron), która wciąga Doma w niebezpieczny świat, z którego nie ma ucieczki. Dom zdradzi najbliższych. Wszystkich czeka czas pełen prób i testów, jakich nie widzieliśmy dotąd w kinie. Od wybrzeży Kuby, przez ulice Nowego Jorku, po lody arktycznego morza Barentsa "szybcy i wściekli" przemierzą świat, by powstrzymać zło i chaos. I uratować tego, który uczynił ich rodziną.
REŻYSERIA: F. Gary Gray
GATUNEK: akcja/kryminalny
CZAS TRWANIA: 136
OGRANICZENIE WIEKU: -
PRODUKCJA: USA

 

OBCY: PRZYMIERZE - 9,10,11,13,14 czerwca

 

TYT. ORYG. Alien: Covenant
OPIS: Statek osadniczy "Przymierze" dociera na nieznaną planetę, która wydaje się być prawdziwym rajem dla człowieka. Członkowie ekspedycji szybko przekonują się jednak, że trafili do mrocznego, pełnego tajemnic i zagadek świata, którego jedynym mieszkańcem jest android David (Michael Fassbender), ocalały z katastrofy "Prometeusza". Gdy odkrywają, że świat ten kryje niewyobrażalne zagrożenie, podejmują przerażającą próbę ucieczki.
REŻYSERIA: Ridley Scott
GATUNEK: science-fiction/thriller
CZAS TRWANIA: 123
OGRANICZENIE WIEKU: -
PRODUKCJA: USA/Australia/Nowa Zelandia/Wlk. Brytania

 

GWIAZDY - 16,17,18,20,21 czerwca

 

TYT. ORYG. Gwiazdy
OPIS: Posiadający polsko-niemieckie korzenie Jan Banaś (Mateusz Kościukiewicz) dorasta na Śląsku. Od dzieciństwa jego największą pasją jest piłka, a największym rywalem oddany kumpel, Ginter (Sebastian Fabijański). Z czasem rywalizacja przyjaciół przenosi się z podwórka na stadiony śląskich klubów - Polonii Bytom i Górnika Zabrze. A to nie koniec ich zmagań. Prawdziwe emocje zaczynają się, gdy w życiu gwiazd sportu pojawi się piękna Marlena (Karolina Szymczak). Walczący o jej względy Jan i Ginter szybko odkrywają, że w grze o miłość nie obowiązują żadne przepisy. Kiedy ciężka kontuzja kończy karierę Gintera, a samego Banasia przybliża do składu "orłów Górskiego", bohater staje przed trudnym życiowym wyborem. Stawką jego decyzji będzie udział w olimpiadzie i piłkarskich mistrzostwach świata.
REŻYSERIA: Jan Kidawa-Błoński
GATUNEK: dramat
CZAS TRWANIA: 106
OGRANICZENIE WIEKU: -
PRODUKCJA: Polska

 

DALIDA. SKAZANA NA MIŁOŚĆ - 16,17,18,20,21 czerwca

 

TYT. ORYG. Dalida
OPIS: Niezwykła, oparta na faktach, historia burzliwego i pełnego namiętności życia Dalidy. Niekwestionowana królowa sceny disco, miss Egiptu, laureatka Oskara, zdobywczyni 70 złotych płyt. Urodą porównywana do Kleopatry, była uwielbiana przez publiczność na całym świecie. Na scenie wszystko, czego dotknęła, stawało się złotem; przeciwnie w życiu osobistym. Szaleńczo poszukiwała miłości, a zakochanych adoratorów doprowadzała do obłędu, a nawet śmierci. Dla jednych dumna i zimna famme fatale, dla innych zagubiona piękność, która przyciągała niewłaściwych mężczyzn. Porywający portret niezwykłej kobiety, uwielbianej przez miliony, lecz niezrozumianej przez nikogo.
REŻYSERIA: Lisa Azuelos
GATUNEK: biograficzny/dramat
CZAS TRWANIA: 127
OGRANICZENIE WIEKU: -
PRODUKCJA: Francja

 

SMERFY: POSZUKIWACZE ZAGINIONEJ WIOSKI - 23,24,25,27,28 czerwca

 

TYT. ORYG. Smurfs: The Lost Village
OPIS: W nowym, w pełni animowanym filmie poznamy losy Smerfetki, która kierując się tajemniczą mapą, wraz z przyjaciółmi - Mądralą, Osiłkiem i Ciamajdą - wyrusza w pełną przygód wyprawę do Zakazanego Lasu. A miejsce to pełne jest magicznych stworzeń, kolorów i przygód. Tak Smerfetka i jej przyjaciele, wyprzedzając Gargamela, docierają do tajemniczej zaginionej wioski. A wyprawa ta zakończy się odkryciem największej w historii niebieskiego rodu tajemnicy...
REŻYSERIA: Kelly Asbury
GATUNEK: animowany/przygodowy/komedia
CZAS TRWANIA: 90
OGRANICZENIE WIEKU: -
PRODUKCJA: USA

 

JUTRO BĘDZIEMY SZCZĘŚLIWI - 23,24,25,27,28 czerwca

 

TYT. ORYG. Demain tout commence
OPIS: Samuel bardzo lubi swoje beztroskie życie na francuskiej riwierze. Znakomicie odnajduje się w towarzystwie pięknych turystek i ani myśli o ustatkowaniu się. Los ma wobec niego jednak zupełnie inne plany. Pewnego dnia na plaży zjawia się Kristin, jedna z jego przelotnych przyjaciółek i wręcza mu bardzo szczególny prezent. "To twoja córka" - mówi i znika. Od tej chwili Samuel staje się pełnoetatowym samotnym tatą maleńkiej Glorii. O dzieciach nie ma pojęcia, wie tylko skąd się biorą. Z biegiem czasu jednak okazuje się kochającym, choć niekonwencjonalnym tatą, który nie wyobraża sobie życia bez ukochanej córeczki. Jednak gdy Gloria ma 8 lat, na horyzoncie niespodziewanie pojawia się Kristin, która postanawia odzyskać dziecko, a to oznacza, że szczęśliwy świat Samuela może runąć z dnia na dzień.
REŻYSERIA: Hugo Gelin
GATUNEK: familijny
CZAS TRWANIA: 118
OGRANICZENIE WIEKU: -
PRODUKCJA: Francja/Wlk. Brytania

 

BAYWATCH: SŁONECZNY PATROL - 30 czerwca oraz 1,2,4,5 lipca

 

TYT. ORYG. Baywatch
OPIS: Dwóch ratowników wodnych rywalizuje między sobą o angaż na kalifornijskiej plaży.
REŻYSERIA: Seth Gordon
GATUNEK: komedia
CZAS TRWANIA: -
OGRANICZENIE WIEKU: -
PRODUKCJA: USA

 

Samorządowy Ośrodek Kultury w Nowej Dębie
39-460 Nowa Dęba, ul. Żeromskiego 2
tel./fax +48 15 8462410, e-mail: kultura@nowadeba.pl

Realizacja: Ideo
Powered by: Edito CMS

Godziny otwarcia w Nowej Dębie

poniedziałek — piatek 8:00-21:30

sobota 9:00-21:30

niedziela 14:00-21:30