Wkrótce w kinie "Metalowiec"

KRÓL LEW - 19,20,21,23,24,26,27,28,30,31 lipca oraz 2,3,4,6,7 sierpnia

TYT. ORYG.: The Lion King (Live Action)
OPIS: Simba jest młodym, prawowitym następcą tronu po swoim ojcu – królu Mufasie. Jednak nie wszyscy mieszkańcy królestwa cieszą się z jego narodzin. Następcą Mufasy był bowiem dotąd jego brat – Skaza, który nie zamierza tak łatwo oddać władzy. Knując spisek i posuwając się do zdrady, doprowadza do tragedii, w wyniku której to jemu przypada w udziale tron. Simba zostaje wygnany, ale pozostając wierny naukom swojego ojca, Mufasy, bierze sobie do serca swoje królewskie przeznaczenie. Z pomocą dwójki nowopoznanych przyjaciół zamierza odzyskać należne dziedzictwo. Wcześniej musi jednak odszukać swoją drogę ku dorosłości
REŻYSERIA: Jon Favreau
GATUNEK: przygodowy
CZAS TRWANIA: -
OGRANICZENIE WIEKU: -
PRODUKCJA: USA

 

TAJEMNICE JOAN - 2,3,4,6,7 sierpnia

TYT. ORYG.: Red Joan
OPIS: Rok 2000, przedmieścia Londynu. Spokojne życie starszej pani, Joan Stanley przyjmuje nieoczekiwany obrót, kiedy zostaje aresztowana przez MI5 i oskarżona o szpiegostwo na rzecz komunistycznej Rosji. Rok 1938. Młoda Joan studiuje fizykę w Cambridge. Nieśmiała i łatwowierna dziewczyna szybko daje się uwieść uroczemu i tajemniczemu Leo, który wkrótce staje się jej przewodnikiem po obcym, ale intrygującym świecie ideologii komunistycznej. Romantyczna idylla trwa aż do momentu wybuchu II wojny światowej. Joan pracuje w ośrodku badań nad bombą atomową, gdy Leo prosi ją o przekazanie Rosjanom ściśle tajnych akt. Joan orientuje się, że jest tylko narzędziem w rękach ukochanego i sama musi wybrać pomiędzy miłością i zdradą swojego kraju, a bliskimi i ich ocaleniem.
REŻYSERIA: Trevor Nunn
GATUNEK: dramat/biograficzny/thriller
CZAS TRWANIA: 100
OGRANICZENIE WIEKU: -
PRODUKCJA: Wlk. Brytania

 

OSZUSTKI - 2,3,4,6,7 sierpnia

TYT. ORYG.: The Hustle
OPIS: W brawurowej komedii z udziałem Anne Hathaway, Rebel Wilson i Alexa Sharpa, młody milioner stanie się obiektem rywalizacji dwóch sprytnych oszustek, zarabiających na życie wyłudzaniem pieniędzy od zamożnych mężczyzn.
REŻYSERIA: Chris Addison
GATUNEK: komedia
CZAS TRWANIA: 93
OGRANICZENIE WIEKU: -
PRODUKCJA: USA

 

TOY STORY 4 - 9,10,11,13,14,16,17,18,20,21 sierpnia

TYT. ORYG.: Toy Story 4
OPIS: Kowboj Chudy wraz z przyjaciółmi usiłują się zatroszczyć o nową zabawkę w zespole.
REŻYSERIA: John Lasseter, Josh Cooley
GATUNEK: animowany/familijny
CZAS TRWANIA: -
OGRANICZENIE WIEKU: -
PRODUKCJA: USA

 

SPIDER-MAN: DALEKO OD DOMU - 16,17,18,20,21,23,24,25,27,28 sierpnia

TYT. ORYG.: Spider-Man: Far From Home
OPIS: W następstwie wydarzeń, jakie miały miejsce w filmie "Avengers: Koniec gry", Spider-Man musi stawić czoła nowym zagrożeniom w świecie, który nigdy nie będzie taki sam.
REŻYSERIA: Jon Watts
GATUNEK: fantasy/akcja/przygodowy
CZAS TRWANIA: 129
OGRANICZENIE WIEKU: -
PRODUKCJA: USA

 

W DESZCZOWY DZIEŃ W NOWYM JORKU - 30,31 sierpnia oraz 1,3,4 września

TYT. ORYG.: A Rainy Day in New York
OPIS: Nowa komedia romantyczna Allena opowiada o zakochanej parze studentów, Gatsbym (Timothee Chalamet) i Ashleigh (Elle Fanning), którzy postanawiają spędzić romantyczny weekend w Nowym Jorku. Jednak ich plany ulegają zmianie równie szybko jak słoneczna pogoda, która znika w ulewnym deszczu. Gatsby uwielbia klimat Nowego Jorku i chce pokazać ukochanej rodzinne miasto. Niespodziewanie ich ścieżki rozchodzą się i każde z osobna przeżywa własne przygody - pełne humoru i zwrotów akcji. Reżyser filmowy (Liev Schreiber) zaprasza dziewczynę na pokaz roboczej wersji swojego najnowszego dzieła. Będąca początkującą dziennikarką Ashleigh zostaje wciągnięta przez wydarzenia, dzięki którym poznaje scenarzystę (Jude Law) oraz gwiazdę kina, Francisco Vegę (Diego Luna). Pozostawiony samemu sobie Gatsby przypadkowo spotyka i spędza cały dzień w towarzystwie Chan (Selena Gomez), młodej i błyskotliwej siostry swojej eksdziewczyny. Rozmarzony i skąpany w deszczu dzień w Nowym Jorku sprawi, że Ashleigh pozna siebie na nowo, a jej chłopak przekona się, że żyje się tylko raz, ale to wystarczy, jeżeli znajdzie się właściwą osobę.
REŻYSERIA: Woody Allen
GATUNEK: komedia
CZAS TRWANIA: 92
OGRANICZENIE WIEKU: -
PRODUKCJA: USA

 

SZYBCY I WŚCIEKLI: HOBBS I SHAW - 30,31 sierpnia oraz 1,3,4 września

TYT. ORYG.: Fast & Furious: Hobbs & Shaw
OPIS:  
REŻYSERIA: David Leitch
GATUNEK: akcja
CZAS TRWANIA: -
OGRANICZENIE WIEKU: -
PRODUKCJA: USA

 

Samorządowy Ośrodek Kultury w Nowej Dębie
39-460 Nowa Dęba, ul. Żeromskiego 2
tel./fax +48 15 8462410, e-mail: kultura@nowadeba.pl

Realizacja: Ideo
Powered by: Edito CMS

Godziny otwarcia w Nowej Dębie

poniedziałek — piatek 8:00-21:30

sobota 10:00-21:30

niedziela 14:00-21:30