DATA

GODZINA PROJEKCJI I TYTUŁ

Piątek - 31 lipca

17:00 Minionki (3D)

19:00 Ant-man

Sobota - 1 sierpnia

14:30 Ant-man (3D)

17:00 Minionki

19:00 Ant-man

Niedziela - 2 sierpnia

14:30 Ant-man

17:00 Minionki (3D)

19:00 Ant-man (3D)

Wtorek - 4 sierpnia

15:00 Minionki

17:00 Ant-man (3D)

Środa - 5 sierpnia

17:00 Minionki (3D)

19:00 Ant-man

Piątek - 7 sierpnia 12:00 Minionki

 

Wkrótce w kinie "Metalowiec"

IDOL - 24-29 lipca (z wykluczeniem 27.07)

TYT. ORYG.: Danny Collins
OPIS: Danny Collins był kiedyś piękny i młody. Teraz jest już tylko piękny. I odcina kupony od swojej piosenkarskiej kariery. Wciąż żyje szybko, używa ile się da i zadaje się z nieprzyzwoicie młodymi kobietami. Gdy odkryje list napisany do niego 40 lat temu przez samego Johna Lennona, postanowi dać sobie jeszcze jedną szansę. Rzuci scenę, zbyt młodą kochankę i większość innych używek, by zaszyć się w małym hotelu i zacząć pisać nowe piosenki. Choć okaże się to trudniejsze niż myślał, uświadomi mu, że jeszcze nie jest za późno, by zrealizować młodzieńcze marzenia, poznać kobietę swojego życia, a przede wszystkim odszukać nigdy nie widzianego dorosłego syna.
REŻYSERIA: Dan Fogelman
GATUNEK: komedia/dramat/muzyczny
CZAS TRWANIA: 106
OGRANICZENIE WIEKU: -
PRODUKCJA: USA

 

TERMINATOR: GENISYS - 24-29 lipca (z wykluczeniem 27.07)

TYT. ORYG.: Terminator: Genisys
OPIS: Niedaleka przyszłość. W roku 2029 John Connor stoi na czele podziemia, walcząc z zagrażającymi ludzkości cyborgami. W tej nierównej walce musi zmierzyć się z siłami przeszłości i... przyszłości. Aby zapewnić sobie życie, wysyła w przeszłość zaufanego porucznika Kyle'a Reese'a, który musi uratować matkę Connora przed śmiercią. Ale to czego się dowiaduje, zmienia wszystko. Oprócz Ziemi A i Ziemi B istnieje jeszcze jedno uniwersum - C, które ma stać się miejscem dla ludzkości. Tymczasem SkyNet szykuje się do najpotężniejszej wojny w dziejach. Wojny, której celem jest zgładzenie gatunku ludzkiego.
REŻYSERIA: Alan Taylor
GATUNEK: science-fiction/akcja/thriller
CZAS TRWANIA: 126
OGRANICZENIE WIEKU: -
PRODUKCJA: USA

 

ANT-MAN - 31 lipca - 5 sierpnia (z wykluczeniem 3.08)

TYT. ORYG.: Ant-Man
OPIS: Oszust Scott Lang, wyposażony w kombinezon pozwalający na zmniejszanie się, pomaga swojemu mentorowi, Hankowi, zaplanować i wykonać skok, od którego zależą losy świata.
OBSADA: Paul Rudd, Evangeline Lilly, Hayley Atwell
REŻYSERIA: Peyton Reed
GATUNEK: science-fiction/akcja
CZAS TRWANIA: -
OGRANICZENIE WIEKU: -
PRODUKCJA: USA

 

MINIONKI - 31 lipca - 7 sierpnia (z wykluczeniem 3 i 6.08)

TYT. ORYG.: The Minions
OPIS: Film zabierze nas w przeszłość, dzięki czemu poznamy historię Minionków - od zarania dziejów do czasu, gdy w ich życiu pojawił się Gru. Minionki zawsze potrzebowały złego przywódcy, służyły już T. Rexowi, Czyngis-chanowi, Napoleonowi, a nawet hrabiemu Drakuli, tyle tylko, że... wszystkich ich przypadkowo zgładziły. Teraz, kiedy nie mają komu służyć, są pogrążone w rozpaczy. Minionki Kevin, Bob i Stuart desperacko poszukując zła, przemierzają cały świat. Po drodze detronizują królową Elżbietę II i wplątują się w najdziwniejsze przygody. Na Florydzie, podczas tajemnej konwencji złoczyńców poznają Scarlett O'Haracz, pierwszy w historii tak czarny kobiecy charakter. W niej cała nadzieja.
REŻYSERIA: Kyle Balda, Pierre Coffin
GATUNEK: animowany/komedia/familijny
CZAS TRWANIA: 91
OGRANICZENIE WIEKU: -
PRODUKCJA: USA

 

MISSION: IMPOSSIBLE 5 - 7-19 sierpnia (z wykluczeniem 10,13,17.08)

TYT. ORYG.: Mission: Impossible - Rogue Nation
OPIS: Agent IMF Ethan Hunt wraz ze swoim ludźmi mierzy się z organizacją Syndykat.
REŻYSERIA: Christopher McQuarrie
GATUNEK: akcja/thriller
CZAS TRWANIA: -
OGRANICZENIE WIEKU: -
PRODUKCJA: USA

 

TED 2 - 7-12 sierpnia (z wykluczeniem 10.08)

TYT. ORYG.: Ted 2
OPIS: John i Ted wciąż mieszkają w Bostonie i mają się znakomicie. Tyle że John jest teraz rozwodnikiem, a Ted ułożył sobie życie z uroczą Tami-Lynn. Kiedy dopada ich rutyna, decydują się na dziecko. I wszystko byłoby dobrze, gdyby nie wspólnota Massachusetts, która nie uznaje Teda za człowieka, brutalnie uprzedmiotowiając go do roli "własności", co rujnuje myśl o adopcji. Ted traci pracę, a jego małżeństwo zostaje unieważnione. Wściekły i przygnębiony Ted prosi Johna, by pomógł mu pozwać stan Massachusetts i odzyskać należne mu prawa. Do walki angażują młodą miłośniczkę (leczniczej) marihuany, prawniczkę Samanthę L. Jackson (Amanda Seyfried). Kiedy przegrywają, ostatnią szansą pozostaje podróż do Nowego Jorku i spotkanie z legendarnym adwokatem broniącym praw cywilnych, Patrickiem Meighanem (Morgan Freeman), który pomógłby im wnieść apelację. Jeśli wygrają, udowodnią całemu światu, że Ted nie jest jedynie pachnącym marychą pluszowym misiem, ale pełnoprawnym obywatelem Stanów Zjednoczonych - z tymi samymi prawami, co inni ujarani i popijający piwo ludzie.
REŻYSERIA: Seth MacFarlane
GATUNEK: komedia
CZAS TRWANIA: 115
OGRANICZENIE WIEKU: -
PRODUKCJA: USA

 

PAPIEROWE MIASTA - 14-19 sierpnia (z wykluczeniem 17.08)

TYT. ORYG.: Paper Towns
OPIS: Quentin Jacobson, zwany Q to inteligentny chłopak, lojalny przyjaciel i romantyk. Wierzy w to, że każdy przeżywa jakiś cud - jego cudem jest Margo Roth Spiegelman, która wprowadziła się naprzeciwko, gdy miał 9 lat. Margo uwielbia przygody, Q - niespecjalnie. Chłopak kumpluje się z Benem i Radarem, a ona jest tajemnicza, intrygująca i należy do najpopularniejszych dzieciaków w szkole. Ich drogi się rozeszły. Pewnej nocy, kilka tygodni przed balem maturalnym, Margo puka do drzwi Quentina i wyciąga go na szaloną przygodę. To początek odzyskanej przyjaźni, a może nawet miłości. Q wie, że jego życie się zmieni. Następnego ranka Margo znika. Nikomu nie mówi, dokąd wyjeżdża i dlaczego. Q znajduje wskazówki, które mu zostawiła. Stopniowo odkrywa, dokąd się wybrała i czemu postanowiła zniknąć. Q, Ben, Radar oraz Lacey i Angela postanawiają odszukać Margo. Podczas niezwykłej podróży Quentin odkrywa, czym są miłość i przyjaźń.
REŻYSERIA: Jake Schreier
GATUNEK: thriller
CZAS TRWANIA: 109
OGRANICZENIE WIEKU: -
PRODUKCJA: USA

 

MAŁY KSIĄŻĘ - 21-26 sierpnia (z wykluczeniem 24.08)

TYT. ORYG.: The Little Prince
OPIS: Mały Książę opowiada swoją historię pilotowi, którego samolot rozbił się na Saharze.
REŻYSERIA: Mark Osborne
GATUNEK: animowany/fantasy
CZAS TRWANIA: -
OGRANICZENIE WIEKU: -
PRODUKCJA: Francja

 

KLUCZ DO WIECZNOŚCI - 21-26 sierpnia (z wykluczeniem 24.08)

TYT. ORYG.: Self/less
OPIS: Miliarder Damian Hale (Ben Kingsley) ma całkowitą kontrolę nad swoim życiem, choć stracił kontakt z córką i nie ma żadnych przyjaciół. Gdy u Damiana zostaje zdiagnozowany rak, zdesperowany mężczyzna przystaje na propozycję Albrighta (Matthew Goode), który oferuje mu przeniesienie jego świadomości i umysłu do ciała młodszego mężczyzny (Ryan Reynolds). Jeśli operacja okaże się sukcesem, Damian zyska nowe życie. Tak też się dzieje. Jego dawna tożsamość zostaje pochowana wraz z byłym ciałem, a zachwycony nowymi możliwościami Damian zaczyna korzystać z uroków życia jako Edward. Coraz częściej jego myśli zaczynają jednak nawiedzać niepokojące obrazy, których nie da się wyjaśnić. Gdy Damian zakochuje się w pięknej Madeline, odkrywa prawdę na temat tożsamości Edwarda i staje się wrogiem numer jeden wszechpotężnej organizacji, o której istnieniu wiedzą jedynie nieliczni.
REŻYSERIA: Tarsem Singh
GATUNEK: science-fiction/thriller
CZAS TRWANIA: 116
OGRANICZENIE WIEKU: -
PRODUKCJA: USA

 

AMY - 28 sierpnia - 2 września (z wykluczeniem 31.08)

TYT. ORYG.: Amy
OPIS: Prawdziwa historia gwiazdy muzyki Amy Winehouse, która zmarła na skutek zatrucia alkoholowego w wieku 27 lat.
REŻYSERIA: Asif Kapadia
GATUNEK: dokumentalny/biograficzny/muzyczny
CZAS TRWANIA: -
OGRANICZENIE WIEKU: -
PRODUKCJA: Wlk. Brytania

 

CZEGO DUSZA ZAPRAGNIE - 28 sierpnia - 2 września (z wykluczeniem 31.08)

TYT. ORYG.: Absolutely Anything
OPIS: Zwyczajny z pozoru nauczyciel gimnazjum, Neil Clarke odkrywa w sobie magiczne moce. Wystarczy, że ruszy małym palcem, a wszystko co sobie wymyśli staje się faktem. Może poprawić ciut niedoskonałości swego ciała, zmienić wrednych uczniów w stadko potulnych baranków i sprawić, że jego pies zacznie gadać ludzkim głosem, chociaż akurat tego posunięcia może wkrótce pożałować. Przede wszystkim zaś Neil sprawi, że kobieta jego życia zamiast traktować go jak nieszkodliwego frajera, dostrzeże w nim "wszystkie możliwe twarze Grey'a". Skromny dotąd i niepozorny Neil Clarke wkrótce przekona się, że magiczne moce to nie żarty i trzeba bardzo ostrożnie się z nimi obchodzić, szczególnie, że znajdą się złoczyńcy chętni wykorzystać je dla swoich celów.
REŻYSERIA: Terry Jones
GATUNEK: komedia/science-fiction
CZAS TRWANIA: 85
OGRANICZENIE WIEKU: -
PRODUKCJA: Wlk. Brytania/USA

 

Repertuar Kina

PT

31.07

Minionki (3D)

Ant-man

17:00

19:00

SO

01.08

Ant-man (3D)

Minionki

Ant-man

14:30

17:00

19:00

NI

02.08

Ant-man

Minionki (3D)

Ant-man (3D)

14:30

17:00

19:00

WT

04.08

Minionki

Ant-man (3D)

15:00

17:00

ŚR

05.08

Minionki (3D)

Ant-man

17:00

19:00

ceny biletów »

ZAPOWIEDZI »

Samorządowy Ośrodek Kultury w Nowej Dębie
39-460 Nowa Dęba, ul. Żeromskiego 2
tel./fax +48 15 8462410, e-mail: kultura@nowadeba.pl

Realizacja: Ideo
Powered by: Edito CMS

Godziny otwarcia w Nowej Dębie

poniedziałek — piatek 8:00-21:30

sobota 9:00-21:30

niedziela 14:00-21:30