CZARODZIEJSKI FLET - 5,6,7,9,10 maja

TYT. ORYG.: The Magic Flute
OPIS: Siedemnastoletni Tim Walker otrzymuje stypendium do znanej austriackiej szkoły muzycznej. Tam odkrywa zapomniany od stuleci portal, który przenosi go w fantastyczny świata "Czarodziejskiego fletu" Wolfganga Amadeusza Mozarta.
REŻYSERIA: Florian Sigl
GATUNEK: musical/fantasy/przygodowy
CZAS TRWANIA: 120
OGRANICZENIE WIEKU: 10+
PRODUKCJA: Niemcy

 

SKOŁOWANI - 5,6,7,9,10 maja

TYT. ORYG.: Skołowani
OPIS: Maks to niepoprawny kobieciarz, a zarazem notoryczny kłamca. Gdy Anna, młoda i atrakcyjna kobieta, bierze go za niepełnosprawnego, Maks brnie w kłamstwo, licząc na kolejny łatwy podryw. Anna ma jednak inny plan – przedstawia go swojej starszej siostrze, Julii, która porusza się na wózku. Niespodziewanie, cynicznie nastawionego do świata Maksa i pełną energii Julię zaczyna łączyć coś więcej, ale… kłamstwo jako fundament relacji? Czy ta miłość ma szansę?
REŻYSERIA: Jan Macierewicz
GATUNEK: komedia/romans
CZAS TRWANIA: 107
OGRANICZENIE WIEKU: 13+
PRODUKCJA: Polska

 

GŁOWA PEŁNA CIEBIE - 12,13,14,16,17 maja

TYT. ORYG.: Eva & Adam
OPIS: Adam przeprowadza się wraz z rodziną do Göteborgu. W nowej klasie chłopiec spotyka Ewę, z którą zaczyna łączyć go coś więcej niż przyjaźń. Czy ich relacja przetrwa dużą próbę?
REŻYSERIA: Caroline Cowan
GATUNEK: familijny/komedia/obyczajowy
CZAS TRWANIA: 82
OGRANICZENIE WIEKU: 9+
PRODUKCJA: Szwecja

 

BEZMIAR - 12,13,14,16,17

TYT. ORYG.: L'immensita
OPIS: Rzym, lata siedemdziesiąte XX wieku, czasy ważnych zmian społecznych i kulturalnych, pełne blasku i splendoru. Młoda rodzina Borghetti właśnie wprowadziła się do jednego z nowo wybudowanych bloków mieszkalnych. Przeprowadzka ma wymiar słodko-gorzki. Chociaż rozpościerający się z najwyższego piętra widok na Rzym jest olśniewający, członkowie rodziny nie są sobie tak bliscy jak kiedyś. Clara i Felice nie są już zakochani, ale nie potrafią się rozstać. Dla Clary jej wyjątkowa relacja z trójką dzieci staje się ucieczką przed samotnością. Najstarsza córka, Adriana (11) korzysta z tego, że nikt w sąsiedztwie jej nie zna i zaczyna udawać przed innymi dziećmi, że jest chłopcem. Prowadzi to do rodzinę do krytycznego punktu.
REŻYSERIA: Emanuele Crialese
GATUNEK: dramat
CZAS TRWANIA: 97
OGRANICZENIE WIEKU: 15+
PRODUKCJA: Francja/Włochy

 

PIĘKNA KATASTROFA - 19,20,21,23,24 maja

TYT. ORYG.: Beautiful Disaster
OPIS: Abby Abernathy wie, że chcąc wydostać się z zaklętego kręgu - matka alkoholiczka i ojciec nałogowy hazardzista - musi zdobyć wykształcenie. Wyjeżdża na studia i rozpoczyna nowe życie z dala od domu rodzinnego. Nie pije, nie pali, nie imprezuje. Skupia się wyłącznie na nauce. Nikomu nie wyjawia swojej tajemnicy. Czy uczelniany „bad boy”, jest tym, o kim w tym momencie życia marzy Abby? Travis Maddox w nocy staje się „Wściekłym psem” i uczestniczy w nielegalnych walkach. Zaś w ciągu dnia bryluje na korytarzach kampusu uniwersyteckiego oczarowując wszystkie dziewczyny. One tylko marzą, by być tą jedyną. Tylko Abby nie chce mieć z nim nic wspólnego. Zaintrygowany jej oporem Travis oferuje dziewczynie prosty zakład: jeśli przegra następną walkę, ma szlaban na seks przez miesiąc. Jeśli wygra, Abby będzie musiała mieszkać w jego pokoju przez taki sam okres. Travis nie ma pojęcia, że ​​mroczna przeszłość Abby wkrótce wyjdzie na jaw. I kto wie - może okaże się, że w końcu spotkał godnego przeciwnika.
REŻYSERIA: Roger Kumble
GATUNEK: romans/dramat
CZAS TRWANIA: 105
OGRANICZENIE WIEKU: 15+
PRODUKCJA: USA

 

BO SIĘ BOI - 19,20,21,23,24 maja

TYT. ORYG.: Beau Is Afraid
OPIS: Beau się boi. Bo życie go przytłacza. Bo świat jest niebezpieczny. Bo każdy ciągle czegoś od niego chce. Bo mamie będzie przykro, jak nie przyjedzie w odwiedziny, a on by wolał siedzieć w wannie. Niewyobrażalny splot zdarzeń zmusza go jednak do konfrontacji z własnymi lękami. Po drugiej stronie jego strachów czeka prawdziwe życie i niezwykła, widowiskowa, pełna przygód podróż.
REŻYSERIA: Ari Aster
GATUNEK: komedia
CZAS TRWANIA: 179
OGRANICZENIE WIEKU: 15+
PRODUKCJA: Kanada/Finlandia/USA

 

ERNEST I CELESTYNA: MISJA MUZYKA - 26,27,28,30,31 maja

TYT. ORYG.: Ernest et Celestine: Le voyage en Charabie
OPIS: Niedźwiedź Ernest zaprzyjaźnia się z myszą Celestyną, kiedy ta pomaga mu w potrzebie.
REŻYSERIA: Julien Chheng, Jean-Christophe Roger
GATUNEK: animowany/przygodowy
CZAS TRWANIA: 80
OGRANICZENIE WIEKU: 4+
PRODUKCJA: Francja/Luksemburg

 

STRAŻNICY GALAKTYKI: VOLUME 3 - 26,27,28,30,31 maja (2D napisy)

TYT. ORYG.: Guardians of the Galaxy Vol. 3
OPIS: W "Strażnikach Galaktyki vol. 3" Marvel Studios nasza ulubiona banda odmieńców wygląda obecnie trochę inaczej. Po nabyciu Knowhere od Kolekcjonera Strażnicy pracują nad naprawieniem ogromnych szkód wyrządzonych przez Thanosa - zdeterminowani, by uczynić Knowhere bezpiecznym schronieniem nie tylko dla nich samych, ale także dla wszystkich uchodźców wysiedlonych przez surowy wszechświat. Jednak wkrótce ich życie zostaje wywrócone do góry nogami przez echa burzliwej przeszłości Rocketa. Peter Quill, wciąż niepogodzony ze stratą Gamory, musi zebrać wokół siebie swoją bandę na niebezpieczną misję ratowania życia Rocketa - misję, która, jeśli nie zakończy się powodzeniem, może doprowadzić do końca Strażników w dotychczasowej formie.
REŻYSERIA: James Gunn
GATUNEK: fantasy/akcja/przygodowy
CZAS TRWANIA: 150 min.
OGRANICZENIE WIEKU: 13+
PRODUKCJA: USA

 

PRZERWA KINOWA

1-22 czerwca 2023 r.

Repertuar Kina

WT

30.05

Ernert i Celestyna...

Strażnicy Galaktyki...

17:00

18:30

ŚR

31.05

Ernert i Celestyna...

Strażnicy Galaktyki...

17:00

18:30

 

PRZERWA DO 22.06.2023

 

 

 

 

 

 

ceny biletów » ZAPOWIEDZI »

 

 

 

 

 

Samorządowy Ośrodek Kultury w Nowej Dębie
39-460 Nowa Dęba, ul. Żeromskiego 2
tel./fax +48 15 8462410, e-mail: iwonastrojek.sok@gmail.com

Realizacja: Ideo
Powered by: Edito CMS

Godziny otwarcia w Nowej Dębie

poniedziałek — piątek 8:00-21:30

sobota 09:00-20:00

niedziela 12:00-20:00