PATI I KLĄTWA POSEJDONA - 17,18,19,21,22 listopada

TYT. ORYG.: Pattie et la colere de Poseidon
OPIS: Młoda myszka Pati i kot Sam pomagają w misji ocalenia miasta przed gniewem Posejdona.
REŻYSERIA: David Alaux, Eric Tosti, Jean-Francois Tosti
GATUNEK: animowany/przygodowy
CZAS TRWANIA: 95
OGRANICZENIE WIEKU: 6+
PRODUKCJA: Francja

 

CHŁOPI - 17,18,19,21,22 listopada

TYT. ORYG.: Chłopi
OPIS: Na tle zmieniających się pór roku i sezonowych prac polowych rozgrywają się losy rodziny Borynów i pięknej, tajemniczej Jagny.
REŻYSERIA: DK Welchman, Hugh Welchman
GATUNEK: animowany/dramat
CZAS TRWANIA: 116
OGRANICZENIE WIEKU: 13+
PRODUKCJA: Polska

 

ŚWIĘTO OGNIA - 17,18,19,21,22 listopada

TYT. ORYG.: Święto ognia
OPIS: Anastazja ma 20 lat, jest uzależniona od komiksów, gorącej czekolady i zakochana w chłopaku z sąsiedztwa. Gdyby tylko mogła, porwałaby go na randkę albo na koniec świata. Niestety to tylko marzenia, bo od dziecka jest przykuta do wózka, a z otoczeniem porozumiewa się za pomocą specjalnego programu. Mimo wszystkich ograniczeń Nastka nie traci pogody ducha, a optymizmem zaraża wszystkich. Najlepszą relację ma z nią starsza siostra Łucja – wschodząca gwiazda Baletu Narodowego, która właśnie stanęła u progu wielkiej kariery. Anastazję samotnie wychowuje ojciec Poldek. Wkrótce życie całej trójki wkroczy w nowy etap, kiedy do ich drzwi zapuka przebojowa sąsiadka z naprzeciwka – Józefina. To za jej sprawą Anastazja i jej bliscy odkryją siebie na nowo, a przy okazji staną twarzą w twarz z rodzinną tajemnicą, która aż nazbyt długo czekała na rozwiązanie.
REŻYSERIA: Kinga Dębska
GATUNEK: komediodramat/obyczajowy
CZAS TRWANIA: 94
OGRANICZENIE WIEKU: 15+
PRODUKCJA: Polska

 

INSPEKTOR PAJĄK - 24,25,26,28,29 listopada

TYT. ORYG.: Inspector Sun y la maldicion de la viuda negra
OPIS: Najlepszy śledczy w świecie owadów musi rozwiązać zagadkę i ocalić pasażerów samolotu, na którego pokładzie ukrył się tajemniczy złoczyńca.
REŻYSERIA: Julio Soto Gurpide
GATUNEK: animowany
CZAS TRWANIA: 88
OGRANICZENIE WIEKU: 6+
PRODUKCJA: Hiszpania

 

ANIA Z ZIELONEGO WZGÓRZA - 24,25,26,28,29 listopada

TYT. ORYG.: Little Anna
OPIS: „Moje życie jest prawdziwym cmentarzem nadziei” – mawia rudowłosa Ania. Przynajmniej do czasu, gdy trafia do domu Maryli i Mateusza, starszego rodzeństwa, które zapragnęło adoptować chłopca. Przyjazd Ani nazwali straszną pomyłką władz sierocińca. Energiczna, pomysłowa i niekiedy teatralna Ania szybko zdobywa serce Mateusza, ale Maryla jest wobec niej bardziej surowa. W końcu to się zmieni. Ania będzie miała prawdziwy dom pełen miłości i przyjaźni.
REŻYSERIA: Uldis Cipsts
GATUNEK: familijny
CZAS TRWANIA: 84
OGRANICZENIE WIEKU: 10+
PRODUKCJA: Łotwa

 

 

MARVELS - 24,26,28,29 listopada - 2D napisy

TYT. ORYG.: The Marvels
OPIS: Choć Carol Danvers, znana jako Kapitan Marvel, wyzwoliła się spod despotycznej kontroli Kree i zemściła na Najwyższej Inteligencji, wciąż nie ma chwili odpoczynku we wszechświecie rozdartym licznymi konfliktami. W czasie kolejnej misji dochodzi do komplikacji - dziwacznym zbiegiem okoliczności bohaterka przekracza kosmiczny portal powiązany z rasą Kree. W efekcie moce Carol zostają splecione z nadludzkimi zdolnościami jej największej fanki, Kamali Khan (znanej jako Miss Marvel), oraz dawno niewidzianej przyszywanej siostrzenicy, astronautki Moniki Rambeau, obecnie służącej na S.Z.A.B.L.I. Cała trójka musi połączyć siły, by ponownie ocalić wszechświat jako grupa o nazwie Marvels.
REŻYSERIA: Nia DaCosta
GATUNEK: fantasy/akcja/przygodowy
CZAS TRWANIA: 105 min.
OGRANICZENIE WIEKU: 13+
PRODUKCJA: USA

 

TROLLE 3 - 1,2,3,5,6,8,9,10,12,13,15,16,17,19,20 grudnia

TYT. ORYG.: Trolls Band Together
OPIS: Po dwóch filmach prawdziwej przyjaźni i flirtowania, Poppy i Mruk są teraz oficjalnie parą! Poppy odkrywa, że Mruk ma sekretną przeszłość. Był kiedyś częścią fenomenalnego boysbandu, BroZone, wraz ze swoimi czterema braćmi: Floydem, Johnem Dory, Sprucem i Clayem. BroZone rozpadł się, a Mruk od tamtej pory nie widział swoich braci. Mruk i Poppy wyruszają w pełną emocji podróż, aby zjednoczyć braci.
REŻYSERIA: Walt Dohrn, Tim Heitz
GATUNEK: animowany/komedia
CZAS TRWANIA: 92
OGRANICZENIE WIEKU: b/o
PRODUKCJA: USA

 

UWIERZ W MIKOŁAJA - 1,2,3,5,6 grudnia

TYT. ORYG.: Uwierz w Mikołaja
OPIS: Agnieszka z powodu gwałtownej śnieżycy zostaje odcięta od reszty świata w urokliwej górskiej chatce, a na jej drodze pojawia się tajemniczy i przystojny mężczyzna w stroju Świętego Mikołaja. Pięcioletnia Zosia wraz ze swoją mamą, mimo kiepskiej sytuacji finansowej, próbują przygotować tradycyjną rodzinną wigilię, a pomóc im w tym może Robert – pełniący służbę w Święta samotny policjant, który z czystej potrzeby serca chce dla kogoś zrobić coś dobrego. Ten magiczny czas to również szansa, aby pewien mężczyzna ponownie spędził Boże Narodzenie ze swoją ukochaną z dawnych lat – o ile oczywiście kobieta jego życia znajdzie chwilę spokoju, mając pod opieką zwariowanych i nieobliczalnych pensjonariuszy domu opieki „Happy End”. Niech zwycięży magia świąt i magia miłości!
REŻYSERIA: Anna Wieczur
GATUNEK: komedia romantyczna
CZAS TRWANIA: 98 min.
OGRANICZENIE WIEKU: 13+
PRODUKCJA: Polska

 

IGRZYSKA ŚMIERCI. BALLADA PTAKÓW I WĘŻY - 8,9,10,12,13 grudnia

TYT. ORYG.: The Hunger Games: The Ballad of Songbirds and Snakes
OPIS: Młody Coriolanus Snow zostaje mentorem trybutki z Dwunastego Dystryktu podczas 10. Głodowych Igrzysk. Od tego momentu losy jego i Lucy Gray Baird nierozerwalnie się splatają.
REŻYSERIA: Francis Lawrence
GATUNEK: science-fiction/przygodowy/akcja
CZAS TRWANIA: 165
OGRANICZENIE WIEKU: 13+
PRODUKCJA: USA

 

JAK ZOSTAĆ ŚWIĘTYM MIKOŁAJEM 3 - 15,16,17,19,20 grudnia

TYT. ORYG.: Julemandens datter 3: Den magiske tidsmaskine
OPIS: Łucja kontynuuje naukę w Szkole Świętych Mikołajów. Czuje się w niej coraz pewniej. Niespodziewanie, tuż przed Świętami Bożego Narodzenia, dyrektor zwołuje pilne zebranie. Ogłasza, że Święta w tym roku zostały odwołane. Łucja z przyjaciółmi ruszają na wyprawę, której celem jest ocalenie Bożego Narodzenia. Będzie wyjątkowo ciekawie - podróże w czasie, szczypta magii, wspaniałe miejsca… A wszystko po to, aby nie stracić tego, co w Świętach najważniejsze.
REŻYSERIA: Christian Dyekjaer
GATUNEK: familijny/przygodowy
CZAS TRWANIA: 92
OGRANICZENIE WIEKU: 9+
PRODUKCJA: Dania

 

Repertuar Kina

 

 

                       

 

Samorządowy Ośrodek Kultury w Nowej Dębie
39-460 Nowa Dęba, ul. Żeromskiego 2
tel./fax +48 15 8462410, e-mail: iwonastrojek.sok@gmail.com

Realizacja: Ideo
Powered by: Edito CMS

Godziny otwarcia w Nowej Dębie

poniedziałek — piątek 8:00-21:30

sobota 09:00-20:00

niedziela 12:00-20:00