DATA

 

GODZINA PROJEKCJI I TYTUŁ

Piątek - 5 lutego

17:30 Alvin i wiewiórki: wielka wyprawa

19:30 Point Break - na fali

Sobota - 6 lutego

17:30 Alvin i wiewiórki: wielka wyprawa

19:30 Point Break - na fali

Niedziela - 7 lutego

17:30 Alvin i wiewiórki: wielka wyprawa

19:30 Point Break - na fali

Wtorek - 9 lutego

17:30 Alvin i wiewiórki: wielka wyprawa

19:30 Point Break - na fali

Środa - 10 lutego

17:30 Alvin i wiewiórki: wielka wyprawa

19:30 Point Break - na fali

 

Wkrótce w kinie "Metalowiec"

ALVIN I WIEWIÓRKI: WIELKA WYPRAWA - 5-10 lutego (z wykluczeniem 8.02)

TYT. ORYG.: Alvin and the Chipmunks: The Road Chip
OPIS: Życie Dave'a zmienia się wraz z pojawieniem się doktor Samanthy "Sam" - lekarki, z którą połączyło go płomienne uczucie. Alvin, Szymon i Teodor zaczynają się zastanawiać, czy Dave nie chce się oświadczyć i boją się, jak to wpłynie na ich życie. Najbardziej martwią się, że już nie będą z nim mieszkać, a Dave poświęci swoją uwagę synowi Sam, Milesowi. Okazuje się jednak, że zarówno Miles, jak i wiewiórki mają jeden cel - nie dopuścić do ślubu Dave'a i Sam. Mimo wzajemnego braku sympatii, chłopcy łączą z Milesem siły w myśl zasady "Wróg mojego wroga jest moim przyjacielem" i postanawiają wyruszyć na Florydę, by przerwać wyjazd, który - w ich mniemaniu - skończy się zaręczynami.
REŻYSERIA: Walt Becker
GATUNEK: animowany/przygodowy/komedia
CZAS TRWANIA: -
OGRANICZENIE WIEKU: -
PRODUKCJA: USA

 

POINT BREAK - NA FALI - 5-10 lutego (z wykluczeniem 8.02)

TYT. ORYG.: Point Break
OPIS: Johnny Utah, były gwiazdor sportów ekstremalnych, a obecnie agent FBI prowadzi śledztwo w sprawie serii zuchwałych napadów, które łączy jeden wspólny mianownik - dokonać ich mogli tylko ludzie, którzy na co dzień igrają ze śmiercią. Aby rozwiązać zagadkę, Johnny będzie musiał dołączyć do grupy sportowców, którzy za nic mają granice ludzkich możliwości. A to oznacza wzięcie udziału w Wyprawie Ośmiu Wyzwań, która jest Świętym Graalem w świecie sportów ekstremalnych.
REŻYSERIA: Ericson Core
GATUNEK: kryminalny/akcja/thriller
CZAS TRWANIA: 113
OGRANICZENIE WIEKU: -
PRODUKCJA: Niemcy/Chiny/USA

 

CZAS PRÓBY - 12-17 lutego (z wykluczeniem 15.02)

TYT. ORYG.: The Finest Hours
OPIS: 18 lutego 1952 roku we wschodnie wybrzeże Stanów Zjednoczonych uderza potężny sztorm, który rujnuje nadmorskie miasteczka i niszczy statki. Jest wśród nich zmierzający do Bostonu tankowiec Pendleton. Sztorm dosłownie rozrywa jednostkę na pół. Ponad 30-osobowa załoga zostaje uwięziona w rufowej części statku, która szybko pogrąża się w morskich odmętach. Drugi mechanik Ray Sybert (Casey Affleck), jedyny starszy oficer na pokładzie, szybko orientuje się, że to właśnie on musi przejąć dowodzenie nad przerażonymi marynarzami, zmotywować ich do porzucenia wzajemnych urazów, by mogli wspólnie stawić czoła jednej z najstraszliwszych burz w historii tej części świata. W tym czasie informacja o katastrofie dociera do bazy Straży Przybrzeżnej USA, skąd wyrusza misja ratunkowa. Mimo że szanse powodzenia są znikome, czterech ludzi pod dowództwem kapitana Bernie Webbera (Chris Pine) płynie w drewnianej łodzi ratunkowej, wyposażonej w wadliwy silnik i szczątkowy sprzęt nawigacyjny, by zmierzyć się żywiołem.
REŻYSERIA: Craig Gillespie
GATUNEK: thriller/dramat
CZAS TRWANIA: 117
OGRANICZENIE WIEKU: -
PRODUKCJA: USA

 

BARBIE: TAJNE AGENTKI - 12-18 lutego (z wykluczeniem 15.02)

TYT. ORYG.: Barbie: Super Agents
OPIS: Barbie i jej przyjaciółki, Teresa i Renee, staną przed nie lada wyzwaniem. Wysportowane gwiazdy gimnastyki będą musiały przemienić się w supertajne agentki do zadań specjalnych. To właśnie ich niezwykłe umiejętności gimnastyczne przyciągają uwagę agencji szpiegowskiej, która prosi je o pomoc w schwytaniu tajemniczego złodzieja. Wyposażone w urok, glamour i najnowocześniejsze gadżety rodem z "Mission: Impossible" dziewczyny udowodnią, czym jest siła przyjaźni i Girl Power!
REŻYSERIA:  
GATUNEK: animowany
CZAS TRWANIA: 75
OGRANICZENIE WIEKU: -
PRODUKCJA: USA/Kanada

 

ODLOTOWA PRZYGODA - 12-18 lutego

TYT. ORYG.: Capture the Flag
OPIS: "Odlotowa przygoda" to historia dzielnego dwunastolatka Mike'a Goldwinga. Dziadek Mike'a był przed laty astronautą. W kosmiczne ślady poszedł także jego syn. Od lat jednak nie rozmawiają ze sobą. Mike najbardziej na świecie chciałby pogodzić ze sobą zwaśnionych członków rodziny. Aby tego dokonać, będzie musiał zmierzyć się z wielkim wyzwaniem - dotrzeć na Księżyc i tam zatknąć największą flagę świata, zastępując tę, którą pozostawili członkowie misji Apollo XI. Wspólnie z przyjaciółmi - Amy, Martym i Igorem, szalonym aligatorem, oraz nieco oldschoolowym dziadkiem, Frankiem - wyruszą w szaloną podróż na Księżyc, by pokrzyżować plany ekscentrycznego milionera, który nie tylko chce wymazać dotychczasową historię kosmicznych eksploracji, ale także skolonizować Srebrny Glob.
REŻYSERIA: Enrique Gato
GATUNEK: animowany/przygodowy/komedia
CZAS TRWANIA: 94
OGRANICZENIE WIEKU: -
PRODUKCJA: Hiszpania

 

PLANETA SINGLI - 19-24 lutego (z wykluczeniem 22.02)

TYT. ORYG.: Planeta singli
OPIS: Romantyczna Ania bierze udział w reality show ukazującym prawdziwą twarz facetów flirtujących w sieci i wyśmiewającym naiwność kobiet szukających tam ideału.
REŻYSERIA: Mitja Okorn
GATUNEK: komedia romantyczna
CZAS TRWANIA: -
OGRANICZENIE WIEKU: -
PRODUKCJA: Polska

 

ZJAWA - 19-24 lutego (z wykluczeniem 22.02)

TYT. ORYG.: The Revenant
OPIS: "Zjawa" to oparta na faktach historia przetrwania. Legendarny traper Hugh Glass (Leonardo DiCaprio) został zaatakowany podczas jednej ze swoich wypraw przez niedźwiedzia i porzucony przez pozostałych członków ekspedycji. Prawie zginął, ale nie poddał się - dzięki sile woli i miłości do żony i syna pokonał ponad 300 kilometrów, idąc śladem mężczyzny, który go zdradził, Johna Fitzgeralda (Tom Hardy). Kierowany żądzą zemsty stawił czoło przeciwnościom losu i przeżył.
REŻYSERIA: Alejandro Gonzalez Inarritu
GATUNEK: dramat/przygodowy
CZAS TRWANIA: 156
OGRANICZENIE WIEKU: -
PRODUKCJA: USA

 

MISIEK W NOWYM JORKU - 19-24 lutego (z wykluczeniem 22.02)

TYT. ORYG.: Norm of the North
OPIS: Niedźwiedź polarny musi wyruszyć do Nowego Jorku, by zniechęcić biznesmena do zasiedlania Arktyki.
REŻYSERIA: Trevor Wall
GATUNEK: animowany/komedia/przygodowy
CZAS TRWANIA: -
OGRANICZENIE WIEKU: -
PRODUKCJA: USA/Indie

 

7 RZECZY, KTÓRYCH NIE WIECIE O FACETACH - 26 lutego - 2 marca (z wykluczeniem 29.02)

TYT. ORYG.: 7 rzeczy, których nie wiecie o facetach
OPIS: Komedia producentów "Wkręceni" opowiada o współczesnych mężczyznach: Kordianie (Maciej Zakościelny) - kompozytorze muzycznym, Rickim (Zbigniew Zamachowski) - showbiznesmenie, Tomaszu (Mikołaj Roznerski) - znawcy od reklamy, Filipie (Paweł Domagała) - polskim "Piotrusiu Panu", Jarku (Piotr Głowacki) - inspektorze sanepidu oraz - niebezpiecznym weteranie wojennym, Stefanie (Leszek Lichota), którzy spotykają się w klubie fitness i rozmawiają na przeróżne tematy. Każdy z nich ma jeden i ten sam cel: odmienić swoje życie i odnaleźć w nim szczęście.
REŻYSERIA: Kinga Lewińska
GATUNEK: komedia
CZAS TRWANIA: 110
OGRANICZENIE WIEKU: -
PRODUKCJA: Polska

 

NA GRANICY - 26 lutego - 2 marca (z wykluczeniem 29.02)

TYT. ORYG.: Na granicy
OPIS: "Na granicy" to inspirowana prawdziwymi wydarzeniami historia ojca (Andrzej Chyra) i dwóch synów (Bartosz Bielenia, Kuba Henriksen), którzy przyjeżdżają w Bieszczady, aby poprawić swoje relacje po niedawnej rodzinnej tragedii. Tajemniczy nieznajomy (Marcin Dorociński), pojawiający się w odciętej od cywilizacji górskiej bazie, wciąga bohaterów w mroczny i niebezpieczny świat przestępczego pogranicza. Aby przetrwać, bracia będą zmuszeni do odrobienia trudnej lekcji dojrzałości.
REŻYSERIA: Wojciech Kasperski
GATUNEK: thriller
CZAS TRWANIA: 97
OGRANICZENIE WIEKU: -
PRODUKCJA: Polska

 

Samorządowy Ośrodek Kultury w Nowej Dębie
39-460 Nowa Dęba, ul. Żeromskiego 2
tel./fax +48 15 8462410, e-mail: kultura@nowadeba.pl

Realizacja: Ideo
Powered by: Edito CMS

Godziny otwarcia w Nowej Dębie

poniedziałek — piatek 8:00-21:30

sobota 9:00-21:30

niedziela 14:00-21:30